2737
2739
عنوان

به شوهرم خبر باردای قبلیمو اینجوری دادم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1495 بازدید | 73 پست

ممنونم عزیزمممم 

لطف کردین😍

انشالله ب هرچی میخواین برسین😊

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
ممنونم عزیزمممم  لطف کردین😍 انشالله ب هرچی میخواین برسین😊

قربون دلت عزیزم مشعول صلوات هستم

به حق لحظه هایی شادی که برات ارزو دارم دعا کن شوهرمنم با خانوادم رفت واند کنه

شما یجور منتظری من یجور 5 سال بیشتر گذشت

(خدا جونم خودت درستش کن) ثمیننننننن سابقم دوستان نتونستم ازتون دل بکنم حالا که خوندی یه صلوات مهمونم کن😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون دلت عزیزم مشعول صلوات هستم به حق لحظه هایی شادی که برات ارزو دارم دعا کن شوهرمنم با خانوادم ر ...

سخته عزیزم حق دارین 

انشالله ب حرمت همین اعیاد نزدیک دل شوهر شماهم نرم بشه 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2731
منم ۵ ماه اقدامم  مال منم خبری نیست فعلا

توکل بخدا 

ایشالله تاپیک خبر بارداریتو بزنی 

ایشالله جفتمون باهم بزنیم عزیزم

انشالله 😍😍😍

دلم گرفت كه😢😢

ايشااالا تو زود تر از مامان بشييييي❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

ایشالا دامن همه سبز بشه خدا ی اولاد سالم و صالح ب همه بده ب منو بقیه مامانایی ک چشم انتظارن بده. ولی من دوس دارم دامنم ابی بشه عاشق پسرمممم. خدایا ی پسر تپل مپل عین باباش بهم بده     

دلم گرفت كه😢😢 ايشااالا تو زود تر از مامان بشييييي❤️❤️

همه باهم انشالله

عزیزم من برات دعا میکنم اگه خدا قبول کنه.ولی چیزی که اذیتت میکنه بندازش دور

امروز میخواستم کنم ولی نتونستم 

ولی حتما ردش میکنم