2737
2734
عنوان

کسی تا حالا استاد اخلاق داشته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2482 بازدید | 50 پست
واقعا خوبه؟ اسمشو‌ زیاد شنیدم ولی نخوندمش. چه جور تاثیرهایی روی اخلاق آدم می ذاره؟ 

خودم ک نمیتونم.بگم چجوری شدم ولی اینو بگم ک از وقتی خوندمش همه یه جور دگ باهام برخورد میکردن.. همه منو یه ادم پخته و عاقل میدونستن.. درحالیکه قبل خوندنش دربه در دنبال این بودم ک یکی بهم اخلاق و رفتار خوب رو یادم بده چون مامانم شاغله نبود ک بگه.. واسه همین من همیشه نمیدونستم چیکار کنم.. تا یک سال روم تاثیر مثبت داشت بعد ک یادم رفت دوباره حس میکنم نمیدونم چیکار کنم. باید دوباره بخونم. ادمو قوی و صبور و عاقل و بالغ میکنه.. چندین بار بخونی ملکه ذهنت بشه عالیه

اره والا. ولی کلی فحش خوردم از دوستام که از ترسشون چادر شده بودن. بدم میاد از اینجور ادما که به زور ...

من به حجاب معتقدم  اما حتما که نباید چادر سر کرد ، نباید چادر رو اجبار میکرد 

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ک نمیتونم.بگم چجوری شدم ولی اینو بگم ک از وقتی خوندمش همه یه جور دگ باهام برخورد میکردن.. همه م ...

ممنون از توضیحاتت

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊
روحانی بودن؟  کلاس داشتن؟ چطوری باهاش آشنا شدی؟

بله عزیزم حاج آقامزروعی از شاگردای اقای بهجت.

یه طرحی دارن که از طرف دانشگاهها ونهادای اموزشی برگزار میشه منم اصلا قرار نبود برم یعنی اصلا نمیدونستم همچین چیزیه فکر میکردم از این کلاسای الکیه روز اخر امتحانامون تو حیاط منتطر دوستم بودم مسئول امورفرهنگی دانشکده اومد گفت خانم فلانی برات از این سوالا پیش نیومده که مثلا اگه خدا همه چی رو میدونه انگار کل هستی یه سناریو از پیش تعیین شده است و نمیدونم اصلا منو برای چی آفریده و اینکه ایا اصلا خدایی هست؟گفتم چرا اتفاقا خیلی پیش اومده گفت بیا تواین اردو و منم اولش جور نبود برم ولی این پازلو خدا واسم پشت سر هم چید و تونستم برم خداروشکر.

شاید فایلای صحبتاشون توی نت باشه میتونی سرچ کنی

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2731
نمیدونم منظورت از استاد اخلاق چیه ولی من از خدا خواستم و خدا کسی رو سر راهم گذاشت که جایگاهم رو توی ...

به ما هم بوگو

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
بله عزیزم حاج آقامزروعی از شاگردای اقای بهجت. یه طرحی دارن که از طرف دانشگاهها ونهادای اموزشی برگزا ...

وااای 

چه سعادتی داشتی خوش به حالت. اونم شاگرد آیت الله بهجت!

دعا کن نصیب منم بشه چنین استادی .

خیلی نیازشو حس میکنم

حتما سرچ میکنم ...

بله عزیزم حاج آقامزروعی از شاگردای اقای بهجت. یه طرحی دارن که از طرف دانشگاهها ونهادای اموزشی برگزا ...

از کجا پیدا کنیم

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
2738
به ما هم بوگو

کاش میشد بگم ولی دوستم ما پونزده روز روزی هفت هشت ساعت باایشون بحث وکلاس داشتیم متاسفانه نمیشه اینجوری بگم.سرچ کنید توی نت شاید باشه مطالبشون

وااای  چه سعادتی داشتی خوش به حالت. اونم شاگرد آیت الله بهجت! دعا کن نصیب منم بشه چنین استادی ...

به خدا بگو یکیو سرراهم بذار تا بهم بگه خودش هرکی رو صلاح بدونه میذاره حتما نیاز نیست شاگرد آقای بهجت باشن.

من خودم استاد اخلاق خودمم. شنیدین میگن مومن اینه ی مومنه ؟ یکی از تفاسیرش اینه که ادما همونشون میدن هر رفتاری از دیگران که به نظرت بد اومد ببین خودتم ممکنه اون رفتارو داشته باشی پس خودتو اصلاح کن.ممن جدیدا از این روش استفاده میکنم!

بله من داشتم 

کی بودن استادتون؟

تجربه تو توضیح میدی؟

من خودم استاد اخلاق خودمم. شنیدین میگن مومن اینه ی مومنه ؟ یکی از تفاسیرش اینه که ادما همونشون مید ...

خیلی عالیه