2726
عنوان

کسی تا حالا استاد اخلاق داشته؟؟

2465 بازدید | 50 پست

چطور میشه یه استاد برای رشد معنوی و اخلاق پیدا کرد؟

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو نی نی سایت معلم اخلاق پره😁

نه دیگه تا این حدسطح بالا نمی خوام😁😁😁

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

بیا پیش من اخلاقتو درست میکنم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بیا پیش من اخلاقتو درست میکنم

ممنون .شما زحمت نکش😁😁

ممنون .شما زحمت نکش😁😁

نه عزیزم زحمتی نیست

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
استاد اخلاق شوهر من    میره بالا منبر پایین هم نمیاد از رو هم نمیره حتی اگه گوش نکنم  ...

👍👍😂 ما هم یه نمونه ش رو داریم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
استاد نمیخواد می بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن

امان از مردم آزاری...

استاد اخلاق شوهر من    میره بالا منبر پایین هم نمیاد از رو هم نمیره حتی اگه گوش نکنم  ...

مال منم. کافیه ی بار ی چیز بگم شروع میکنه من قبلا بهت گفته بودم تازه ب حرف من رسیدی.. تو حرفای منو گوش نمیدی چندسال طول میکشه ب حرفای من برسیو.......... 3ساعت بعد

نه عزیزم زحمتی نیست

شما  خودت اینقد کار داری من دیگه مزاحمت نمیشم گلم😅

2706