2737
2739
عنوان

کسی تا حالا استاد اخلاق داشته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2482 بازدید | 50 پست
شما  خودت اینقد کار داری من دیگه مزاحمت نمیشم گلم😅

خود دانی

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
👍👍😂 ما هم یه نمونه ش رو داریم.

منکه میگم بهش باز این آقا معلم شروع کرد و دست به سینه میشینم خودش خجالت میکشه   ولی بعدا یادش میره و دوباره شروع میکنه ، تازه ده ماه ازم کوچیکتره، ته دلم میگم بشین بینیم باو دهنت بو شیر میده 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر با اجازت یه خاطره بگم

یه استاد اخلاق تو دوره لیسانسم داشتم😆. نکبت.  با این تاپیکت یادش افتادم .یعنی کثیف تر از این ادم تو عمرم ندیدم. اصلا نمیشد بهش نزدیک شد از بس که بو میداد. بعد به همه میگفت اگر میخواین بهتون نمره بدم باید چادر بپوشین. منم مانتویی بودم. زیر بار نرفتم و تو کلاس جلو همه گفتم شما نمیتونی به من بگی چادر بپوشم با نه. من دوست ندارم چادر بپوشم شما هم جرات داری به من نمره نده تا بگم دنیا دست کیه. خیلی زورش گرفت ولی چیزی نگفت. تنها ادم مانتویی کلاس من بودم همه از ترس چادری شدن. امتحان ترم رو که دادم رفتم پیشش گفتم نمرم رو که باید بدی ولی مطمئن باش سر پل صراط جلوت رو میگیرم. چون خدا با اون خداییش کسی رو مجبور به کاری نکرده حالا تو میخوای مجبور کنی؟ استده نمرم رو داد 20. همه دخترا حرصشون گرفته بود. بعد از ترم بعدش به کسی نگفت چادر بپوشه

از خدا بخواه خودش سرراهت میذاره.

شما تا حالاداشتی؟

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊
2728

[QUOTE=66777345]استاتر با اجازت یه خاطره بگم یه استاد اخلاق تو دوره لیسانسم داشتم😆. نکبت.  با این تاپیکت یادش ...[/QUOTE

استاد اخلاق بودن به اسم نیست که آخه .

حالا خوبه عاقبت به خیر شدی خواهر😂

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊
استاد نمیخواد می بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن

فعلا که یه مشروب خور مست زد چنتا کارگر بدبخت شهرداری رو کشت...!!!

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
کتاب لطفا گوسفند نباشید خیلی کمک میکنه.. من پارسال خوندم ی مدت خیلی خوب بود برام بعد ک یادم رفت دوبا ...

واقعا خوبه؟ اسمشو‌ زیاد شنیدم ولی نخوندمش.

چه جور تاثیرهایی روی اخلاق آدم می ذاره؟ 

2740

کتاب بیشعوری خوبه اونم بگیر بخون

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
شما تا حالاداشتی؟

نمیدونم منظورت از استاد اخلاق چیه ولی من از خدا خواستم و خدا کسی رو سر راهم گذاشت که جایگاهم رو توی هستی برام بیان کرد و سوالامو دونه دونه جواب داد و خیلی کمکم کرد و الان آرامش خیلی خوبی دارم وکلا دیدم نسبت به انسانهای دیگه و کلا جهان خلقت عوض شده.البته هنوز سوالای زیادی دارم که ان شاءالله کم کم جوابش رو میگیرم حالا ب هرطریقی که خدا صلاح میدونه خودش بهم میده مطمئنم.

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
کتاب بیشعوری خوبه اونم بگیر بخون

میشه یه توضیح کلی در موردش بدی. در مورد چیه؟

نمیدونم منظورت از استاد اخلاق چیه ولی من از خدا خواستم و خدا کسی رو سر راهم گذاشت که جایگاهم رو توی ...

روحانی بودن؟ 

کلاس داشتن؟

چطوری باهاش آشنا شدی؟

[QUOTE=66777345]استاتر با اجازت یه خاطره بگم یه استاد اخلاق تو دوره لیسانسم داشتم😆. نکبت.  با ...

اره والا. ولی کلی فحش خوردم از دوستام که از ترسشون چادر شده بودن. بدم میاد از اینجور ادما که به زور میخوام مردم رو مسلمون کنن. مگه مسلمون شدن فقط به حجابه؟

از کجا معلوم من بی حجاب دلم از 1000 تا چادری با حجاب پاکتر نباشه و پیش خدا عزیزتر نباشم؟

من که از لجش ارایش میکردم البته نه زیادا، موهام رو کج میزدم میرفتم سر کلاس. اونم هی موقع درس دادن نگاش به من میفتاد زود روش رو میکرد اونور . والا من اهل هیچ چیزی نبودم ولی بقیه که چادری شدن به محض تموم شدن کلاس چادرشون رو میکردن تو کیفشون  لوازم ارایششون رو در میاوردن و میرفتن سراغ دوست پسراشون

میشه یه توضیح کلی در موردش بدی. در مورد چیه؟

نوشته ی خاویر کرمنت هست...در مورد معضلات اجتماعیه من خودم هنوز نخوندمش ولی خیلی خیلی تعریفشو شنیدم

نمیدونم منظورت از استاد اخلاق چیه ولی من از خدا خواستم و خدا کسی رو سر راهم گذاشت که جایگاهم رو توی ...

خیلی نیاز دارم به یه نفر که دستمو بگیره . 😥