2737
2734

سلام دوستان من قبلا روز ۱۵ پری سونو رفتم دکتر گفت خیلی خوبه این ماه برای اولین بار کیت خریدم روز ۱۴ زدم کاملا منفی بود روز ۱۵ هم کاملا منفیه یعنی چی یعنی این ماه تخمک‌گذاری ندارم آخه پریام مرتب سر ۲۸ روزه امکان داره تنبلی گرفته باشم 

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

عزیزم کیت رو بدن خیلی ها جواب نمیده

بعد هم ممکنه شرایط این ماهت مثل ماه قبل نباشه

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم کیت رو بدن خیلی ها جواب نمیده بعد هم ممکنه شرایط این ماهت مثل ماه قبل نباشه

نیاز نیست برم دکتر

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇
خیلی اعتماد نکن من این دفعه از دهم شروع کردم دیر کم رنگ میشد  روز هفده اول خط تی بررگ شد بعد خط ...

ای کاش نمی زدم فقط بهم. استرس داد آخه هاله هم نداره

2738
ای کاش نمی زدم فقط بهم. استرس داد آخه هاله هم نداره

استرس نداشته باش اگه اقدام بکنی اقدامتو بکن بسپارش به خدا خودم الان اقدامی هستم امروز بیست دوممه از روز هیجده هنوز برنامه ایی نداشتیم 

آخه دو روزه تخم دان چپمدرد می کنه گفتملابد تخمک گذاریه

استرس نداشته باش اگه اقدام بکنی اقدامتو بکن بسپارش به خدا خودم الان اقدامی هستم امروز بیست دوممه از ...

هر ماه تخمک گذاری من دقیق بود از حالتهای می فهمیدم اما این ماه فقط درد تخمدان دارم ۳۱ سالمه همش میترسم به خاطر سنم مشکلبرام پیش بیاد

نیاز نیست برم دکتر

اوه اوه چه کیت پر خطایی رو هم انتخاب کردی

کیت خواستی بزنی

مدی هلث 

مدی اسمارت

مدیکور 

فقط اینا رو بزن مکس داغونه

نه عزیزم دکتر ماه قبل رفتی و شرایطط هم خدا رو شکر خوب بود اقدامات رو برم انشالا بزودی باردار میشی

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
آخه دو روزه تخم دان چپمدرد می کنه گفتملابد تخمک گذاریه

صبر کن چیه هی میری سونو گرافی همین خودش باعث استرس میشه ابجیم سر بچه دو مش دو شب اولبعدازپری جلوگیری نکرد تا پریش همش جلو گیری داشته باردار شده بود 

هر ماه تخمک گذاری من دقیق بود از حالتهای می فهمیدم اما این ماه فقط درد تخمدان دارم ۳۱ سالمه همش میتر ...

من سی دو سالمه الان تخمدان چپم درد گرفته سابقه کیستم دارم محل نمیدم دوست داری برو سونو واژینال تا خیالت رتحت شه

اوه اوه چه کیت پر خطایی رو هم انتخاب کردی کیت خواستی بزنی مدی هلث  مدی اسمارت مدیکور  ...

من اینجا خوندم مکس ۱۴ خوبه بار اولم بود فقط گیجم کرد خیلی از تخمک گذاریم خیالم راحت بود

2706