2752
2734
عنوان

متخصصین کیت بارداری خواهشا نظر بدین + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 26 پست
صبر کن چیه هی میری سونو گرافی همین خودش باعث استرس میشه ابجیم سر بچه دو مش دو شب اولبعدازپری جلوگیری ...

آره واقعا آدم پیگیر نباشه خیلی راحت تره خوش به حال قدیمیا مامانم ۴ تا بچه داره من میگم تخمک گذاری یه روز در ماهه میگه اینا حرفه ولش کن خوش به حال شون  از هیچ چی خبر نداشتن راحت تر باردار می شدن

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من سالی یکی بار حامله میشد 

😃😃😃😃آره به خدا چه می دونستن تخمک گذاری چیه فولیکولاشون چنده اسپرم چیه تحرک و تعدادش یعنی چی  چه قدر راحت بودن خیلی هم از نسل ما موفق تر بودن 😉😉😉

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

من نمیگم کیت مکس خوب یا بد 

ولی نمیدونم چرا میگید کیت الکیه!!!

سطح ال اچ که نشونه ازاد شدن تخمک هست را هر کیتی درست نشون میده

اگه کمرنگ بود یا چند روز پشت سر هم پر رنگ بود بدونید سکیل موفق و تخمک گذاری موفقی نبوده اون ماه

2731
استارتر جان شما هم چون سیکلت 28 روزه و منظم به نظرم نهایت تا 20 سیکل ال اچ را چک کن و بعد از اون دیگ ...

آخه من از روز ۱۴ شروع کردم باید از روز ۱۱ شروع می کردم حالا الان فقط گیج شدم نمی دونم چه کار کنم

من نمیگم کیت مکس خوب یا بد  ولی نمیدونم چرا میگید کیت الکیه!!! سطح ال اچ که نشونه ازاد شدن تخ ...

امکان داره قبل از روزه ۱۴ تخمک گذاری انجام شده باشه 

آخه من از روز ۱۴ شروع کردم باید از روز ۱۱ شروع می کردم حالا الان فقط گیج شدم نمی دونم چه کار کنم

اره دیگه شاید زودتر بوده

ولی در کل ترشحات و کیت اگه کنار هم بررسی بشن دقیق دستت میاد کیفیت سیکلت چطوریه

اره دیگه شاید زودتر بوده ولی در کل ترشحات و کیت اگه کنار هم بررسی بشن دقیق دستت میاد کیفیت سیکلت چط ...

باید از ماه دیگه درست شروع کنم اما هر ماه از درد تخم دان و باید ببخشید نیاز جنسی به لحظه متوجه می شدم اما این ماه به کل گیج شدم امکان داره اصلا تخمک گذاری صورت نگیره ؟؟؟

باید از ماه دیگه درست شروع کنم اما هر ماه از درد تخم دان و باید ببخشید نیاز جنسی به لحظه متوجه می شد ...

اره خود دکترم میگفت خیلی از سیکلها ممکن تخمک گذاری صورت نگیره

یکی از عواملش هم استرس

اره خود دکترم میگفت خیلی از سیکلها ممکن تخمک گذاری صورت نگیره یکی از عواملش هم استرس

من این ماه به نسبت ماههای قبل به اقدامم اطمینان بیشتری داشتم😞😞😞