2733
2739
عنوان

بستن لوله در حین زایمان سزارین

5202 بازدید | 38 پست

سلام خانوما.

کسی هست که با سن کم ( تقریبا سی سال) و در حین سزارین ، لوله هاشو هم بسته باشه؟ بهداشت به راحتی بهتون نامه داد؟ عوارضی براتون نداشته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سه تا داشته باشی فکر کنم بشه بهتره با دکترت قبلش صحبت کنی برات انجام بده احتمالا یه دستمزد اضافه بخو ...

دومی رو میخوام زایمان کنم ولی پلاکت خونم پایینه و دکترم موافقه واسه بستن لوله ها. فقط میگه حتما باید بهداشت نامه بده.

2740
لااقل مردها یکم بونن چی به چیه.دوستم لوله هاشو بسته بود.طلاق گرفته بود تو ازدواج بعدیش مشکل شده بود ...

اره درسته

هيچ وقت زن از خودش مايه نذاره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین به سن پایین نامه نمیدن اصلن ،متم میخام اگه باردار بشم ایشالا اینکارو کنم .ولی من 37 سالمه و دومین بچه. ولی بهداشت گفت نامه نمیده ،باید 3 تا بچه داشته باشی ،یا بالای 45 سال باشی ،یا یسری بیماریهای خاص که لیستشو بهم نشون داد. تازه به دکتر زنانم هم گفتم تو بیمارستان خصوصی برام انجام بده گقت من نمیکنم غیرقانونیه ،.انگار سزارین قانونیه ادا در میارن .ولی بعضی دکترا تو بیمارستان خصوصی انجام میدن ولی نه بچه اول و سن کم .

قانونش رو دقیقا نمیدونم. ولی میدونم به راحتی نمیبندن.

ولی من خواهرم چهار سال پیش زایمان کرد قانونش رو تازه تصویب کرده بودن خیلی هم سخت میگرفتن اگر حالا تو سن پایین ببندن منم از خدامه ببندم

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
2706