2733
2734
عنوان

بستن لوله در حین زایمان سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 5202 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی من خواهرم چهار سال پیش زایمان کرد قانونش رو تازه تصویب کرده بودن خیلی هم سخت میگرفتن اگر حالا تو ...

نمیدونم والا سختی بارداری پر خطر بچه داری و دردو بلای بعد از زایمان و زن بکشه اونوقت این مردا تا دم گور بچه میخوان بهش میگم وازکتومی کن میگه من که اصلا اینکارو نمیکنم خودتم لوله هاتو نبند دوسال دیگه سومی رو هم بیاریم 😡😡😡😡😡

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
ایشونم پیگیری کردن واسه نامه گرفتن از بهداشت؟ یا نیاز نیست؟

هنوز نرفته ولی ارولوژ اشنا داریم تو فامیل گفته هر وقت خواستی تو مطب انجام میدم ولی بازم بعد اون ۶ ماه طول میکشه اسپرمشون صفر شه باید جلوگیری کنی

♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
هنوز نرفته ولی ارولوژ اشنا داریم تو فامیل گفته هر وقت خواستی تو مطب انجام میدم ولی بازم بعد اون ۶ ما ...

۶ ماه که مشکلی نیست. فوقش شخص یکسال جلوگیری می کنه. ولی بعدش دیگه استرس نداره.

وای عجب خوش اشتها خخخخ

منم بارداری هام افتضاح خطر زایمان زودرس دارم هر روز هپارین میزنم هفته ای یه بار پرولوتون کاش یدونه از این آمپولا رو مردا باید میزدند اینطور دلم خنک میشد

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
بابا اکثر مردا نمیبندن ،فک میکنن فلانشون از کار میوفته .حس از بین میره .مردای ایرانی هنوز تو عهد بوغ ...

الان واسه مردا رو اصلا انجام نمیدن مگه اینکه دکتری غیر قانونی انجام بده. چه میدونم حتما میگن شاید طرف زنش مرد رفت دوباره زن گرفت یا دومی و گرفت باز بچه درست کنه جمعیت زیاد بشه