2733
2734
عنوان

به داوم برس ای اشک دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 58 پست
همسایه مادوقلوشیش ماه ازدست دادفقط شماتنهاکه اینجوری نیستی خداخودش میده خودسم میگیره

میدونم شاکرم اما دلم گرفته خودمم گفتم خدایا نمونه اگر قراره زجر بکشه اما دلم خودمم خونه

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢

خودت جواب خودت دادی عزیزم 

خدا به دلت صبر بده نی نی نازت جای قشنگی رفته منتظر میمونه تا بری پیشش عزیزدلم 😢😔به این فکر کن تا آروم بشی هرچقدر هم میخوای عزاداری کن اشک بریز

نگو لیاقت نداشتم داشتی عزیزم بچه اگه زبونم لال خدای نکرده مشکلی داشت و دنیا میومد اصلا له میشدی😢😢😢

من یکی رو میشناسم بچه اش دنیا اومد مشکل داشت از بس بچه رو سوراخ سوراخ کرده بودن دکترا اومده بود نماز خونه زجه میزد که خدایا بگیرش تحمل ندارم تنش سوراخ سوراخ بشه بچه ام😔😔😭😭الهی بمیرم 

خدا رو شکر ی پسر گل داری 

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرمن ۳۰سال بچشو بزرگ کرد گل سرسبدشو بعدش بایک حادثه توی یک روز ازدستش داد اینا امانت هستن خودش م ...

عزیز دلم تسلیت میگم همین ی دونه ارو داشت😭😭

منم یه بچه شش ماهگی از دست دادم ولی خدا رو هزار بار شکر می کنم چون می دونم همین سختی و عذاب روحیم توشه اخرتمه و اون بچه اون دنیا دستم رو می گیره امتحان خداست هر چقدر الان دلتون شکسته همون قدر به خدا نزدیک هستی خدا رو شکر که یه گل پسر داری خدا برات نگه داره و به همه منتظرا سالمش رو بده

2731
خودت جواب خودت دادی عزیزم  خدا به دلت صبر بده نی نی نازت جای قشنگی رفته منتظر میمونه تا بری پی ...

توکل به خدا میکنم اتشالله کمکم کنه بگذرم از این روزها

منم یه بچه شش ماهگی از دست دادم ولی خدا رو هزار بار شکر می کنم چون می دونم همین سختی و عذاب روحیم تو ...

انشالله دل همه شاد بشه خدا منم اروم کنه ماشکری نمیکنم فقط دلم شکسته 

2740
میدونم شاکرم اما دلم گرفته خودمم گفتم خدایا نمونه اگر قراره زجر بکشه اما دلم خودمم خونه

پسرخاله من بچه اش ۸ساله شه مثل یک تیکه گوشت کنارخونه هیچی نمیفهمه هیچ تکون حرکتی نداره چقدرپسرخالم خانومش زجرمیکشن الانم بزرگ شده به زورتکونش میدن امیدوارم دوباره یک بچه سالم به زودی بیاری

من بچم مشکل داشت با اینکه روح داشت ولی چون فهمیدیم مشکل داره همه بهم گفتن باید سقط کنی بزور امضا کرد ...

عزیزم... خیلی ناراحت شدم...ان شاالله که غم از دست دادن اون نی نی براتون خیلی سریع  جبران بشه و دلتون همیشه شاد باشه 

عزیز دلم تسلیت میگم همین ی دونه ارو داشت😭😭

بخدااینادرد مادرشوهرخواهردوتاپسرداشت یک یکشون دامادمون بودباشوهرش ازدست دادالان مادرشوهرش فقط یک دختربراش مونده سه تاعزیزازدست داد

استارتر عزیزم اصلا در حدی نیستم که نصیحتت کنم به خدا بچه از ثانیه اول بارداری برای مادر عزیزه هیچ مادری هم دوست نداره بچه اشو از دست بده 

قرآن بخون نماز بخون غسل صبر کن و حتما عزاداری کن چون تا عزاداری نکنی ی عقده میمونه رو دلت داغونت میکنه عزیزم😔😔

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
استارتر عزیزم اصلا در حدی نیستم که نصیحتت کنم به خدا بچه از ثانیه اول بارداری برای مادر عزیزه هیچ ما ...

ممنون عزیرم دلم واسه پسرم میسوزه که محکوم به تنهاییه دلم میخواست خواهروبرادر داشت تا یکم روحیه اش عوض میشد

ممنون عزیرم دلم واسه پسرم میسوزه که محکوم به تنهاییه دلم میخواست خواهروبرادر داشت تا یکم روحیه اش عو ...

شما هفته۱۸رفتی سونو نرمال بود ۱ دفعه اینجوری شد؟

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
عزیزم... خیلی ناراحت شدم...ان شاالله که غم از دست دادن اون نی نی براتون خیلی سریع  جبران بشه و ...

ممنونم امروز دیدم تووخبرا ی بچه ارو گذاشتن تو پلایتیک کنار جاده گفتم خدایادبزرگی اتو شکر 

2706