2733
2734
عنوان

به داوم برس ای اشک دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 58 پست

عزیزم درکت میکنم باید صبوری کنی منم پسر اولمو تو شش ماهگی از دست ددادم شیر داشتم ولی بچم نبود قرآن بخون اروم میشی من  خیلی وقته از اون روزام میگذره بالخره یه روز میبینمش 

دوست دارم دیوونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون باردار که میشم پلاکت خونم کاهش پیدا میکنه شدید دکتر منعم کرد سر پسرم داغوندشدم بچه مشکلی نداشت خ ...

انشاالله زود خوب ميشي عزيزم واقعا شرايط سختيه اما شماما مامان ي بچه ديگه هم هستي ب اون فكر كن خودتو داغون نكن منتظرته بري خونه ❤️

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
ان شاالله ک خدا کمک می‌کنه و شرایطت جور میشه و دوباره یه نی نی میاد تو دلت.. عزیزم چیشد یهو توی هفت ...

اره تو شکمم بود ولی رشد نکرد در حد 24 هفته بود دکتر گفت درش بیلریم شاید تو دستگاه موند ولی نموند و رفت

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
2738
انشاالله زود خوب ميشي عزيزم واقعا شرايط سختيه اما شماما مامان ي بچه ديگه هم هستي ب اون فكر كن خودتو ...

ممنونم 💔🌷

فقط من درکت میکنم.دقیقا عین شما یه پسر دارم و دخترم رو توی ببست و چهار هفته از دست دادم بخدا عین مر ...

خیلی سخته انگار دلم پر درده هبچکس درکم نمیکنه انگار بچه گربه مرده

شما چرا؟ مشکل چی بود😖😖😖

من بچم مشکل داشت با اینکه روح داشت ولی چون فهمیدیم مشکل داره همه بهم گفتن باید سقط کنی بزور امضا کردم که سقطش کنم دلم نیومد ولی مجبور شدم الان حس میکنم هیچکس اونجا پشتم نبود درصورتی که همه اطرافم بودن منو بچم بودیم ولی کسی نبود که حمایتمون کنه از این میسوزم که خودم با دستای خودم امضا کردم برگه رو انشالله که خدا واسه هیچکس نیاره 

دوست دارم دیوونه 
2706