2737
2734
عنوان

به داوم برس ای اشک دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچم مشکل داشت با اینکه روح داشت ولی چون فهمیدیم مشکل داره همه بهم گفتن باید سقط کنی بزور امضا کرد ...

مشکلش چی بود عزیزم؟ چند وقته این اتفاق برات افتاده

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2728
ابنجا همه بچه هاشون جفتشونه  فقط من تنهام از سینه هام شیر میاد و تو نیستی

عین من چقدر درد داره منتظرش باشی وحتی نتونه شیرشو بخوره من سه ماه هم داشتمش سخته درکت میکنم

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

خدا ب دلت ارامش بده خواهرم

خدایا بحق امام علی همه بچه ها سالم بدنیا بیان

کمک همه مامانا کن

یا علی💚💚

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
ممنون عزیرم دلم واسه پسرم میسوزه که محکوم به تنهاییه دلم میخواست خواهروبرادر داشت تا یکم روحیه اش عو ...

تا خدا نخواد هیچی نمیشه ب حرف دکتر اکتفا نکن! دکترا اکثرا بیسوادن

از خدا بخاه بشرطی ک دوباره بیای بگی بارداری

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2740
عزیزم مطمئنم دامنت سبز میشه فقط کافیه بخوای تو بخواه خدا بهت میده نگو حالم بده مریضم نمیشه چجوری ...

الهی امین انشالله هیچ کس حسرت به دل نمونه❤️

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
عین من چقدر درد داره منتظرش باشی وحتی نتونه شیرشو بخوره من سه ماه هم داشتمش سخته درکت میکنم

الهی عزیزم خیلی سخته😭❤️

خدا ب دلت ارامش بده خواهرم خدایا بحق امام علی همه بچه ها سالم بدنیا بیان کمک همه مامانا کن یا علی ...

الهی امین دامن همه سبز بشه♥️

تا خدا نخواد هیچی نمیشه ب حرف دکتر اکتفا نکن! دکترا اکثرا بیسوادن از خدا بخاه بشرطی ک دوباره بیای ب ...

امین پناه برخدا