2737
2739
عنوان

کسانی که دفاع پایان نامه داشتین

1182 بازدید | 26 پست

سلام

من و دوستام ایشالله دفاع داریم

میخواستم بپرسم درمورد پذیرایی چیکار باید کرد چیا گذاشت

بعدشم برا استادراهنماها و استاد مشاور یا داور ایا هدیه ای میدن

چی خوبه هدیه؟

دوستم میگه سکه بدیم اما اینجوری حس میکنم هدف از اون جلسه دفاع پولی بودنش بود

لطفا راهنماییم کنین

سلام معمولن یه ظرف میوه میزارن یه ظرف شیرینی برای میز جلوی داورا

برای نماشاچی ها هم میتونی بسته پذیرایی درست کنی بعد از دفاع توزیع کنی بینشون

من برای استادام چیزی نخریدم سکه که خیلی گرونه میتونی پارچه کت شلواری یا پیراهنی بخری به عنوان هدیه

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

مامانم برای دفاع فوقش میوه و شیرینی خریده بود خوبشو . به یکی هم سفارش داده بود شیرینی خونگی درست کرده بود عالی شده بود طوری که استاداش بعدش گفتن ما جلسه دارم این شیرینیارو میبریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

نوشیدنی هم بایذ باشه من چند طعم ابمیوه پاکتی گرفتم برا داورا. تی بگ و نسکافه هم گذاشته بودم فلاسک ابجوش هم گذاشته بودم، ظرف یه بار مصرف و لیوان هم یادت نره

برای دفاع من که داورا داشتن دولپی میخوردن

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
وا سكه چيه اينكارو نكنيا بعدا پشيمون ميشي هديه اصلا نميخاد . شيريني و ميوه و ابميوه همين وسايلم خودت ...

اخه از همکلاسیامون دفاع کردن برا استادا هدیه بردن و دسته گل اما نمیگن‌هدیه چیه

من انقدر از دست استادام اعصابم خرد بود کوفتم نخریدم براشون

وااا چ حرفا ،چ کادویی ،برا پذیرایی هم تو ظرفای یکبارمصرف ی نوع شیرینی شکلات و دو نوع میوه بزارین

اخه دیدم چندنفر هدیه دادن

استادامون خم واقعا برامون سنگ تموم گذاشتن میخواییم برا تشکر یه هدیه مشترکن بدیم

سه نفریم

سلام.ان شاالله دفاع خوبی داشته باشین.

والا زمان ما فقط برا استاد راهنماها سبد گل میدادیم.کادو اونم سکه.خیلیه عزیزم.شاید وجهه خوبی نداشته باشه.بعدم اون استاد بخاطر پایان نامه شما که راهنماییی کرده هم پول گرفته هم کلی روی گرنتش میاد .و مقاله هم که بنویسی بازم براش امتیاز داره.اگرم میخواین فوقش کادو بدین یه چیز کوچیکتر.بعدم مگه گروهی دفاع میکنید که گروهی با دوستات کادو بدین.برا پذیرایی هم بسته به فصلی که هستی چای یا نسکافه و اگر هوا گرمه اب میوه و دوتا شیرینی و شکلات و میوه تو پکیچ بزار.جلو اساتید فقط پکیچ نزار میز کوچیک بزار تو ظرف بچین.بعدم ببر براشون اتاقشون.

خدایا مددی...
2706