2737
2739

من شهربابام اینادانشگاه دولتی روزانه قبول شدم دوترم خوندم...اماخیلی سختمه بابچه هی بیاموبرم رفتوامدم مشکله...نمیتونم زیادم ازشوهرم دوربمونم بچمم بهانه باباشومیگیره خلاصه مشکل دارم...بخاطراین شرایطم میخوام انتقالی بگیرم کیش که خونه خودم اونجاست...امااونجادانشگاه دولتی وزانه نداره مجبورم برم پیام نورادامه بدم...اطلاع دارین ک میشه از دولتی روزانه برم پیام نورادامه راهی هست آیا و بایدچیکارکنم ک اون دوترمی ک خوندن نپره...

عاشقتم پسرم

میشه بری پیام نور وقتی که رفتی بهشون بگو دوترم خوندی به احتمال خیلی زیاد خودشون کارت رو درست میکنن

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"

اول بخای بری پیام نور باید امتحان کنکور بدی .یا اگر باوهمون شرایط قبلت واسه تعییرش باید ببینی دو سال پیش کنکور دادی اصلا پیام نورزده بودی....اینا نشد باید اون پیام نور رشته هایی که با معدل میگیرن...بعد این حرفا ببینی رشته هات چقد مشابه بوده.درس مشترک داشتی یا نه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بری پیام نور وقتی که رفتی بهشون بگو دوترم خوندی به احتمال خیلی زیاد خودشون کارت رو درست میکنن

امروز زنگ زدم دانشگاهه خودم میگه ن خانم نمیشه فقط مگه اینکه اون شهری ک میخوای بری روزانه داشته باشه تااین دوترمت ب فنانره😕

عاشقتم پسرم
2728
اول بخای بری پیام نور باید امتحان کنکور بدی .یا اگر باوهمون شرایط قبلت واسه تعییرش باید ببینی دو سال ...

اصلاااااپیام نور نزده بودم اما دانشگاه پیام نورکیش کنکورلازم نداره فک کنم

عاشقتم پسرم