2737
2739
عنوان

بچه ها همسرم گفت کاش زنم نمیشدی

| مشاهده متن کامل بحث + 35624 بازدید | 302 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما برید پیش مشاوره بخاطر این مسایل کوچیک اوقات خودتونو تلخ نکنید

اورژانس اجتماعی ۱۲۳ رایگان مشاوره میده

کلا مردا جملات دستوری بشنون درجا ساز مخالف میزنن

به جای اینکه بگی منو ببر فلان جا غیرمستقیم بگو وای چقد دلم گرفته چقد خوش میگذشت اگه الان فلان جا بودیم

بدون حرف اضافی صحنه رو ترک کن 

برای همه چی همینجوری درخواست بده

کلید مرد دکتر حبشی رو حتما گوش بده

2728
ن بابا یچی گفته دیگ...شوهر منم هر وقت عصبی میشه اینطور میگ...اهمیت نده

ن نمیشه ک میترسم ماه دیگ منو از خونه خودمم بیرون کنه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
چقدر راحت. مردا بعضی وقتا خوشی میزنه زیر دلشون. شاید از یکی دیگه خوشش میاد. با این تل گرام و اینستاگ ...

اینقدر  راحت شک به دلش ندین  ، خدارو خوش نمیاد  یه زندگی  به هم بخوره

2738
دختر  تو عصبانیت تصمیم نگیر  ،  آدم از سکوت پشیمون نمیشه

دلم پره دوسدارم گریه کنم نمیشه باورم نمیشه اخه میگم اگ اون بخاد منم دلم نمیخاد انقد دلم از دستش پره😢 اگ ی درصد بگه ب بابام میخام من قبل اون گفته باشم

اخه کامل میشناسمش پسردایی بابامه نمدونم چرا اینجوری گفت اگ موضوع کامل حل نشه عروسیو عقب میندازم

هر چقدرم کامل بشناسی یه سری رفتارا داریم همه ما آدما که شما ممکنه اون رفتار همسرتو ندیده باشی بازم بستگی به شرایط داره توهر شرایطی آدما عوض میشن بیشتر میشه شناخت پیدا کرد....خلاصه مراقب زندگیت باش عزیز دلم🙏❤

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌
عزیزم حتما برید پیش مشاوره بخاطر این مسایل کوچیک اوقات خودتونو تلخ نکنید اورژانس اجتماعی ۱۲۳ رایگان ...

اخه نمیشه هرکار کردم میگم بابای خودش مشاور خانوادس باهاش خیلی حرفیدم اینقد گریه کردم زندگیمو با چنگ و دندون نگه داشتم اما مث اینکه واقعا پشیمونه و دلش پیش دختر عمه و دخترعموشه نمدونم چیکارکنم دلم گرفته

هر چقدرم کامل بشناسی یه سری رفتارا داریم همه ما آدما که شما ممکنه اون رفتار همسرتو ندیده باشی بازم ب ...

ممنون چشم واسم دعا کن❤

من دیشب یه دفعه ای گفتم وای چقد دلم هوس پیتزا کرده خیلی وقته نخوردم امشب برام خرید و اورد خونه😄😄

منم این راهو امتحان کردم  خداییش جواب میده 

کلا دوست دارن  در نقش مردعنکبوتی  وارد بشن این پسرای کوچولو 😄

ابراز نیاز  و حرف زدن درباره احساسِ درونی   بجای غر  راه خوبیه  ، اونام که عاشق  حس قدرت و برآورده کردن نیاز خانمشون هستن

2706