2733
2734
عنوان

بچه ها همسرم گفت کاش زنم نمیشدی

| مشاهده متن کامل بحث + 35633 بازدید | 302 پست
اینقدر  راحت شک به دلش ندین  ، خدارو خوش نمیاد  یه زندگی  به هم بخوره

درسته عزیزم حق با شماست. من منظور بدی نداشتم و نمیخوام یه زندگی خدایی نکرده خراب شه.گفتم  راحت گفته کاش زنم نمیشدی. چی بگم. منکه ندیدم. استارتر من از خودم گفتم جدی نگیریااااا. شاید مشکل چیز دیگست منکه شمارو ندیدم !!!

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
شاید تو  رودربایستی موند

شاید اما میتونست ب من بگه ببخشید ک نیومدم میتونست خوب رفتار کنه انگار من اومدم اینجا ک فقط دلشو خالی کنه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم این راهو امتحان کردم  خداییش جواب میده  کلا دوست دارن  در نقش مردعنکبوتی  و ...

من پریشب همینو گفتم گفت ساعت ۹ میام دنبالت اما حاضر شدم کلی منتظر اقا ساعت ۲ اومد با دایی جونش بیرون بودن اما بمن گفت اژانس بوده 😭

اخه نمیشه هرکار کردم میگم بابای خودش مشاور خانوادس باهاش خیلی حرفیدم اینقد گریه کردم زندگیمو با چنگ ...

دلش پیش اونا  نیس بلکه به خودش میگه  من بخاطر خانمم جلوی خانواده  وایسادم  اما ....

😔😔😔دركت ميكنم ولي قوي باش ايشالا ك حل ميشع شايد بخاطر استرس عروسي جفتتون عصبي شديد 

اصلا من میگم زنت بد ک باشه تو نباید اینجوری بهش بگی بخدا فردا با مامانم میحرفم من نمتونن این حرفارو تحمل کنم

دلش پیش اونا  نیس بلکه به خودش میگه  من بخاطر خانمم جلوی خانواده  وایسادم  اما . ...

من واس خانوادش چیزی کم نذاشتم درحدیکه پسرشونو ول میکنن منو میچسبن نمدونم این روزا قراره بریم تیکه های بزرگ بگیریم و خونه بچینیم وقتی ک ی بار باباش بزنگه جواب ندم میفهمن چخبره دیگ

من واس خانوادش چیزی کم نذاشتم درحدیکه پسرشونو ول میکنن منو میچسبن نمدونم این روزا قراره بریم تیکه ها ...

پ تو که هر چی میگیم باز برمیگردی  سر پله اول حرف خودتو میزنی دختر خوب . 

خب ببین ازت خواهش میکنم کاری نکنی  ،همین  .

بذار دو شب بگذره

گاهی فاصله لازمه تا تلاش بشه برای پُر شدنش

ای ول  راست میگی ما ها  تو دلمون توجه میخوایم  اما روشمون اشتباس. استارتر  شمام ...

نه خیلی کوتاه اومدم تو دعوا ها گفت کاش زنم نمیشدی میرم از زندگیش بیرون بدونه دخترمردم دلش الکی دل نشده بشکنه دوباره معذرت خواهی کنه

پ تو که هر چی میگیم باز برمیگردی  سر پله اول حرف خودتو میزنی دختر خوب .  خب ببین ازت خواه ...

باشه یعنی میگین ب مامان بابامم نگم؟

2706