2733
2739
عنوان

تو در بدبختی من حق شرکت نداری !

638 بازدید | 25 پست

تو شریک بدبختی من نباش یعنی :

اگه کسی میگه که مشکلی داره و ما هم همون مشکل رو داریم با نظرات اشتباهمون اونو گمراه و بیچاره تر نکنیم 

شوهرم بددله دست بزن داره دیگه ذله شدم

جواب ندیم : عیب نداره حتمن دوستت داره شوهر منم میزد و الانم نمیزاره از خونه بیرون برم ولی خب هر کسی عیبی داره 

دوست عزیزم این یعنی شما شریک میخوای برای بدبختی هات 

چون وقتی یکی شبییه ما تو گرفتاری پیدا میشه تلخی اون مشکل کمتر به نظرمون میاد 

نظر بدیم که خودتو قوی کنن ابزاری بدست بیار تا بتونی مستقل بشی بگیم بچه نیار و زندگی کوتاهتر از اینه که در اسارت بگذرونیش

به کسی که پول نداره نگیم بچه بیاره 

نداشتن امکانات کافی برای بچه فقط باعث لذت نبردن از داشتن فرزنده 

به کسی که میخواد درس بخونه  نگیم حالا درس بخونی که چی؟ برو به حرف شوهرت گوشه خونه 

بگیم به هر قیمتی هست درس بخون قوی شو 

به کسی که همسر نالایق و زندگی تلخی داره نگیم طلاق خیلی بده بمون و بساز

به زنان و دوستانمون چه واقعی چه مجازی بال و پر پرواز بدیم حتی اگه خودمون بالی نداریم و کسی پریدن یادمون نداده 

به دیگران شجاعت و جسارت زندگی کردن رو هدیه بدیم 

و نزاریم هیچکس توی بدبختی های زندگی ما شریک و سهیم باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👍

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2731
2740
خب اینا نظرات شماست بقیه شاید مثل شما فکر نکنن شنونده باید عاقل باشه نمیتونی به کسی بگی چی بگه

حتما همینطوره دوست من ولی مخصوصا دوستان کم سن و سال و بیتجربه به راحتی تحت تاثیر قرار میگیرند نمیشه منکر شد که من باب مثال تحصیلات اکادمیک در های به روی انسان باز میکنه ، و البته داشتن شغل چه احساس قدرت و اعتماد به نفسی به ادم میبخشه و ...

و لطفا هی نیاین بنویسین همه ی مردا همینن 😐

عزیزجان اگر  مردایی که شما دیدی و میشناسی همینن اصلا دلیل نمیشه همه همین باشن بذار طرف بفهمه تو چه تله ای افتاده بلکه یه فکری کرد خودشو نجات  داد

حال متکلم از کلامش پیداست
برای همه ک نمیشه یه نسخه پیچید

زندگی و لذت بردن از اون تقریبا یه چیز عمومی هست 

همه از داشتن تحصیلات حس خوبتری دارند 

هیچکس از کتک خوردن تحقیر شدن ذلت کشیدن خیانت دیدن خوشش نمیاد

غیر از این باشه مشکل  روحی محسوب میشه

و لطفا هی نیاین بنویسین همه ی مردا همینن 😐 عزیزجان اگر  مردایی که شما دیدی و میشناسی همینن اص ...

فرشته صورتی عزیزم من سالها است تو این سایت و چند جای دیگه بر حسب داشتن زمان خواننده هستم و به شخصه خیلی دوستت دارم و نظرات منصفانه عاقلانه و هوشمندانه ات رو