2733
2734
عنوان

بچه ها ابروم رفت..یکم دلداریم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 31 پست
پیش میاد دیگه ، ناراحتی هم نداره ...

جوری نوشتی آبروم رفت گفتم حالا چی شده ...

خدارو شکر اتفاق بدی نیفتاده برات...

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
واقعا خودت اگه همچین صحنه ای ببینی چقدر واست مهمه یا بهش فکر میکنی!   مطمئن باش 1 ساعت بعدش یا ...

وای واقعا..خدا روشکر...ازبس اعتماد به نفسم کمه..همش قیافه خودم  تصورمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای.منم دو هفته پیشا داشتم از خیابون رد میشدم برم مطب دکترم.تقریبانم ماشینا یواش میومدن چون چهارراه بود.یهو یه ماشین با سررررعت اومد رد شد نزدیک بود بم بزنه اینقد ترسیدم با این سنگینیو بچه تو شکمم.قلبم وایساد.یهوذتوذخیابون به سمتش داد زدم ایشالا بری زیر گل.بچمم ترسید انگار

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
پیش میاد دیگه ، ناراحتی هم نداره ... جوری نوشتی آبروم رفت گفتم حالا چی شده ... خدارو شکر اتفاق بدی ...

ممنون عزیزم...اخه همش میگم کاش خودمو جمع کرده بودم هرروز از اون مسیر رد میشم

2731
خیلی بیخود کردن خندیدن، خب ترسیدی دیگه حق هم داشتی ترس دیگران خنده نداره، نگران نباش حتما سرشون می ...

نه اونقدر خجالت کشیدم فقط سرمو انداختم پایین رد شدم...اون داشت اذیت میکرد منه بدبختم فکر کردم واقعا الان میزنه بهم

برای منم اینجوری پیش اومد پسره بالاتر پیاده شده بود که بهم بخندن منو مسخره کنن منم اومدم نزدیکش که شدم محکم هلش دادم اونم اصلا آماده نبود افتاد زمین دوستاشم هر هر میخندیدن دو تا فحشم بهش دادم رفتم دیگه ام اون دورو بر ندیدمش

If you can dream you can do it...  
بچه ها من بخاطر باشگاه هر روز از اون مسیر رد میشم..دیگه روم نمیشه اونطور که مثل قورباغه رد شدم و پهن ...

وای پروفایلت فیلم کوچ کوچه شاید 20 بار ییشتر دیدمش چقدر فیلمش قشنگ و گریه دار بود 

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
2740

خیلی خیلی بیجا کرده اون آشغال . شمارشو میگرفتی ازش شیکایت میکردی تا ب غلط کردن میافتاد. ایجاد رعبو وحشت و ترس برای دیگران جرم محسوب میشه (ن فقط تو ایرا ن تو تمام دنیا) .

برو ازش شیکایت کن و ایجاد مزاحمتم بهش اضافه کن

خیلی خیلی بیجا کرده اون آشغال . شمارشو میگرفتی ازش شیکایت میکردی تا ب غلط کردن میافتاد. ایجاد رعبو و ...

عزیزم ایکاش برداشته بودم ولی یهو تاخودمو جمع کنم باسرعت رد شد رفت منم اونقدرخجالت کشیدم راهمو گرفتم رفتم والان پشیمونم.و دادم حرص میخورم بابت دیروز خیلی عوضی بود

مرسی از دلداریه همگی بکم اعتمادبنفسم بیشتر شد از دیروز داشتم دق میکردم..

همه نظرات رو خوندم خانوما ولی کیبوردم واغونه نتونستم جواب همه رو بدم دوساعت طول میکشه یه چیزی تابپ کنم

2706