1147
1273
عنوان

تخمک گذاری !!!!!

71 بازدید | 6 پست

امروز ترشحات تخمک گذاریو داشتم دمای بدنمم صب افت کرده بود که خودم متوجه شدم ولی کیت مثبت نشد ؟چراااااا اخه ؟؟؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..

اصلا بهش فکر نکن اقدامتو کن اگر خدا بخواد بچه میده این چیزا استرستو زیاد میکنه 

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
دما نباید افت کنه دما باید بره بالا

من جا به جا گفتم دمای بدنم بالا بود ترشحات سفیده و کش دارم دارم چرا کیت مثبت نمیشه اخه  برا تعین جنسیت میخام اخه  ..اگه تخمک گذااری نداشتم پس چرا علایمشو دارم 

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..