2737
2734
عنوان

نان همبرگر , تست , باگت خونگی ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 33038 بازدید | 591 پست
سلام عزیزم شیر خشک جایگزین نداره؟؟ همون خمیرمایه کافی نیست؟باید بهبود دهنده حتما باشه؟ 

قابل حذفن عزیز

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماریا جون سلام دو برابر این موادو که فرموده بودی خمیر درست کردم وهمه نکات رو رعایت کردم چن تا خمیر گذاشتم تو سینی بعد ده دقیقه پف عالی داشت خواستم بزارم فر که شوهرم اومد دنبالم نتونستم بپزمشون و خمیرهای توی سینی رو جمع کردم گذاشتم تو ظرف شیشه پیش بقیه خمیر ها وقتی اومدم دیدم انقدر پف کرده که به بالای ظرف رسیده ولی وقتی تو سینی گذاشتم دیگه پف نکرد و یکیش که یمقدار پف کرد گذاشتم تو فر خراب شد و خمیری شد و بو ترشی گرف بنظرت علتش همون چند ساعت بیرون موندنه بریزم دور خمیرو بنظرت کاریش نمیشه کرد دوباره به اون پف برسه

ماریا جون سلام دو برابر این موادو که فرموده بودی خمیر درست کردم وهمه نکات رو رعایت کردم چن تا خمیر گ ...

چون چند بار پف خمیر و گرفتی اینجوری شده فداتشم

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

سلام بانوووووووو

خووووووووبی خوشییییییییی ؟

من دیشب این نون رو به حالت شکم پر درستیدم 

ولی چون شکلش خوب نشد ذوق نداشتم عکس بذارم !!!

نونم خیلی نرم شده بود من باگت شکم پر درست کردم 

طوریکه توی فر نون ترک خورده بود و از طرفی به کاغذ روغنی هم چسبیده بود 

من با پره های خمیرگیر همزن درگیر بودم خمیر هی از پره ها بالا میرفت میچسبید به کف دستگاه که آخر سر مجبور شدم با یه میله هم بزنم !!!!  واسه همه این مشکله یا فقط واسه من اینجوری شد ؟!

و چون به یکی از دوستان گفته بودی چند قاشق ماست بریزه برای پوکی منم ریختم ماست کم چرب کاله دو ق غ 

راستی آردم با ۴لیوان عالی شد به دست نچسبید و خوب پف کرد 

یک ساعت استراحت دادم بعد پهن کردم مواد گذاشتم مجدد نیم ساعت استراحت دادم 

ممنون میشم ایراد کارمو بگی برای سری بعد عکس میفرستم ممنووووووون

سلام بانوووووووو خووووووووبی خوشییییییییی ؟ من دیشب این نون رو به حالت شکم پر درستیدم  ولی چ ...

سلاااااام عزیز دلم. فداتشم. 

اردت کم بوده که اذییت کرده و میچسبیده و بالا میرفته گلم

2738
سلااااااام بانوووو برای بار دوم دوم دارم درست میکنم  با همین خمیر که حدود سه لیوان آرد درستش ...

اگه پف نکرد خمیر مایه رو درست عمل نیاوری یا کهنه بوده

2706