2737
2734
عنوان

امروز رفتم پزسکی قانونی برای مجوز سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 10424 بازدید | 176 پست

وای چقدراز کلمه سقط متتفرم

درکت میکنم خیلی سخته واقعا

یاد اونروزای نحسم افتادم😔

ایشالا ک بعدی سالم وسلامت میاد بغلت🖤

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه توی فامیل نداریم بارداری اولم پوچ بوده

اهان پس عزیزم جای امید هست شاید یه اتفاق بوده که ایسالا تکرار نشه حتما سه ماه قبل از بارداری مجدد اسید فولیگ ۵ بخور ازمایش ژنتیک هم بده روحیه اتم حفظ کن خدا کمکت کنه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

سونوگرافی که رفتی مطئنه؟یجا دیگه هم برو مطمئن بشی من یه سونوگرافی معروف رفتم اون بهم گفت مشکل داره بعدش فهمیدم تاحالا چندتا تشخیص اشتباه داده پشیمون شدم چرا یجا دیگه هم نرفتم

2740
اهان پس عزیزم جای امید هست شاید یه اتفاق بوده که ایسالا تکرار نشه حتما سه ماه قبل از بارداری مجدد اس ...

مرسی عزیزم برای همین بارداریمم سه ماه قبلش تحت نظر بودم ولی بازم چشم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
سونوگرافی که رفتی مطئنه؟یجا دیگه هم برو مطمئن بشی من یه سونوگرافی معروف رفتم اون بهم گفت مشکل داره ب ...

اره هم متخصص معتبر ژنتیک منو سونو کرد هم صبح پزشکی قانونی منو فرستاد سونو

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
اره هم متخصص معتبر ژنتیک منو سونو کرد هم صبح پزشکی قانونی منو فرستاد سونو

میفهمم الان داری چی میکشی بخدا یاد خودم افتادم چقدر غصه خوردم،ان شاالله حتی واسه دشمن ادمم پیش نیاد همچین تجربه ای،ناراحت نباش ان شاالله بارداری بعدیت همه چیز خوب پیش بره به امید خدا