2737
2734
عنوان

امروز رفتم پزسکی قانونی برای مجوز سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 10424 بازدید | 176 پست

سلام عزیزم منم توی سونو معلوم شد بچم مشکل داره و باید سقط بشه الان خیلی داغون و ناراحتم و میترسم باز تکرار بشه میشه شما بهم بگی بعد از این سقطت چه کارایی کردی که خدا بهت یه بچه سالم داد؟؟

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم توی سونو معلوم شد بچم مشکل داره و باید سقط بشه الان خیلی داغون و ناراحتم و میترسم باز ...

سلام عزیزم خیلی متاسف شدم واقعا حست رو درک میکنم و از خدا میخوام بهت آرامش بده 

کار خاصی نکردم عزیزم فقط از سه ماه قبل به جای فولیک اسید 1 فولیک اسید 5 خوردم همین بقیش خواست خدا بود شما هم استرس نداشته باش توکل به خدا خودش بهت نی نی سالم میده 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
سلام عزیزم خیلی متاسف شدم واقعا حست رو درک میکنم و از خدا میخوام بهت آرامش بده  کار خاصی نکردم ...

ممنون عزیزم..خیلی لطف کردی جواب دادی برا منم دعا کن 

2731
ممنون عزیزم..خیلی لطف کردی جواب دادی برا منم دعا کن 

فقط در جواب سوال قبلیت باید بگم مراقبت های دوران بارداری با بقیه متفاوت بود فاصله کم سونوگرافی که ماهی یکبار انجام می‌شد امنیوسنتز تو 16 هفته اکو قلب جنین 

فقط در جواب سوال قبلیت باید بگم مراقبت های دوران بارداری با بقیه متفاوت بود فاصله کم سونوگرافی که ما ...

آها خب ممنونم عزیزم...تو استرس نداشتی باز این اتفاق تکرار شه برات؟چیکار کردی دیگه از این فکرا نکنی؟؟

فقط در جواب سوال قبلیت باید بگم مراقبت های دوران بارداری با بقیه متفاوت بود فاصله کم سونوگرافی که ما ...

آها خب ممنونم عزیزم...تو استرس نداشتی باز این اتفاق تکرار شه برات؟چیکار کردی دیگه از این فکرا نکنی؟؟من همش فکر بعدی ام میگم نکنه خدایی نکرده باز تکرار بشه یا یه مشکل دیگه ای درست بشه

2740
آها خب ممنونم عزیزم...تو استرس نداشتی باز این اتفاق تکرار شه برات؟چیکار کردی دیگه از این فکرا نکنی؟؟ ...

اوایل چرا خیلی استرس داشتم اما شاید باورت نشه خدا یه آرامشی بهم داده بود که نگو

اوایل چرا خیلی استرس داشتم اما شاید باورت نشه خدا یه آرامشی بهم داده بود که نگو

ای جانم...برا منم دعا کن دیگه این اتفاق تکرار نشه شوهرم قرصی چیزی مصرف میکرد یا فقط خودت

درکت میکنم عزیزم خیلی سخته من خودم پسرم مشکوک به هیدروسفالی بود بعد از کلی ازمایش و سونو و استرس گفت ...

سلام.شما بعد از مشکوک بودن به هیدروسفالی چه ازمایش وسونوهایی انجام دادید؟؟ممنون میشم کمکم کنید