2733
2734
عنوان

امروز رفتم پزسکی قانونی برای مجوز سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 10424 بازدید | 176 پست
خیلی ناراحت شدم ان شاالله خدا بهت بچه های سالم و صالح بده عزیزم تو سنوگرافی مشخص شد؟

مرسی عزیزم خیلی نا امیدم خیلی ازمایشم که ریسکش بالا بود با سونو هم تایید شد

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه به قدری ربسکم بالا بود 1:2< که با یه سونو معمولی نشون داد مشکلو

وای کاش میدادی اشتباه منو مرتکب نمی شدی من سونو دادم امینو ندادم تو سونو مشکل شدید کلیوی و ریه داد و امینو نرفتم سقط کردم دادیم ازمایش همه چی سالم بود و من داغون شدم😢

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
تو سنوگرافی غربالگری اول معلوم نشده چرا؟

غربالگری اولم سونو که عالی بود با nt:1 ازمایشمم با ریسک 1:420 بود دکتر گفت هم میتونی سل فری انجام بدی هم غربالگری دوم که من غربالگری رو انجام دادم

2738
وای کاش میدادی اشتباه منو مرتکب نمی شدی من سونو دادم امینو ندادم تو سونو مشکل شدید کلیوی و ریه داد و ...

اخه هیدرو سفالی هم هست فقط مشکل کلیوی و قلبی نیست برات ناراحت شدم دقیقا درکت میکنم چه حسی داشتی ان شاالله خدا بهت یه نی نی ناز بده

غربالگری اولم سونو که عالی بود با nt:1 ازمایشمم با ریسک 1:420 بود دکتر گفت هم میتونی سل فری انجام بد ...

اخه منم سه سال پیش جنینم میکروسفال بود ولی تو سونوگرافی اول که واسه غربالگری رفته بودم بهم گفتن مشکل داره

ببین این بیماری تو فامیلتون نبوده؟ دوبار این اتفاق برات تگرار شد و هر دوبار همین مشکل؟ اگه اینجوریه ...

نه توی فامیل نداریم بارداری اولم پوچ بوده