2752
2734
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 887927 بازدید | 250 پست

عزیزان هفته های اول اگه ضربان زیاد باشه دختر 

و اگه مثلا تو نان تی ضربانشون بالا باشه پسر.

پسر اوایل ضربانشون کم و در هفته های بعدی زیاد میشه.

و بالعکس برا دختر‌

من ان تی رفتم ۱۷۱ و پسره .

بچه اولمم همینطور بود و پسر😋

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام برای بچه دوم من تو هفت هفته وچهار روز ضربان قلب ۱۶۰بود. ان شالله که سالم باشه

سلام عزیزه دلم منم تو هف هفته ۴ روز رفتم سونو ضربانش ۱۶۶ بود تقریبا مث تو😀جنسیت نی نیت چیشد

لطفا بگوو بچه کدوم طرفت بودچپ یا راس 

مرسی❤

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

من علائمم به پسر میخوره، همه از اول میگن پسر داری، ضربان قلب هم به پسر میخوره 163 بود توی ان تی.. دکتر گفت احتمال داره پسر باشه.. جدول چینی هم تایید کرد

یک ماه دیگه باید صبر کنم برم سونو آنومالی

وااااای صب ندارم

2706