2733
2734
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 888637 بازدید | 250 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها من تو سونوی ان تی هفته دوازده ۱۶۲ بود الان هفته چهاردهم دکتر گفت ازروی ریتم صدای قلبش احتمالا دختره شصت درصد دختر چهل درصد پسر دکتر شما ازروی صدا تشخیص نداده درسته آیا

سلام دوستان

براى من تو هفته ١٢ گفت احتمالا دختر و توى هفته ١٩ گفت احتمالا پسره

ضربان قلبش تو هفته ١٣ حدود ١٦٧ و توى هفته نوزدهم ١٣٥

به نظرتون كدوم رو باور كنم خيلي سر در گم شدم 🙄

عزیز دلم من که حامله بودم سونوگرافی رفتم گفت چون ضربان قلب بچه از 140 تا بیشتره دختره اگر کمتر از 14 ...

والا ضربان قلب بچه من تو سونو ان تی،180بود بعدش بچمم هم تو 18هفته بهم گفت پسره😒یعنی احتمال داره اشتباه شده باشه?از بعد اون سونو نرفتم،یه هفته دیگه سونو دارم

سلام خانما ضربان قلب نینی من 160 بود تو 12 هفته بعد گفتن احتمالا دختره .هنوز دقیق نمیدونم چیه میشه ن ...

منم 12 هفته رفتم بهم گفتن احتمالا دختره ضربان قلب جنین 162 بود حالا هنوز مطمین نیستم نی نی م چیه یعنی ؟!

سلام. منم هفته پیش رفتم سونوی 12هفتگی گفتن ضربان قلب 162 است. ولی بهم جنسیت رو نگفتن. ولی خیلی ها بهم میگن دختره. درصورتی که من خیلی از علائم پسر رو دارم. بچه ام الان چیه؟؟؟

2706