2726
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 878207 بازدید | 249 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال نی نی من امروز رفتم سنو گفت۱۸۰ضربانش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
مال نی نی من امروز رفتم سنو گفت۱۸۰ضربانش

بچت دختره؟

من امروز رفتم ان تی گفت186 احتمال زیاد پسره؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام من تو ۱۲ هفتگی ۱۷۰ بود دکتر گفت دختره حالا اگه نبود میام میگم

چیه جنسیت نینیت عزیز؟؟؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
من ک بهم ثابت شد ضربان قلب اشتباست ضربان نی نی من ۱۶۸بود، گفتن پسره!

خو چیه نینیت؟؟؟

منم دیروز دوازده هفته گی رفتم 164 بود و گفت پسره،از روی ضربان نکفت،بچه م پاهاشو ک داد بالا عکس گرفت زوم کرد نور رو زیاد و کم کرد بعدگفت..اخرم گفت احتماله تشخیصم،هجده هفتگی دقیقتره...

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ   
2706