2737
2739
عنوان

معرفی کارتون برای کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 21167 بازدید | 92 پست

5_مجموعه chu chu tv(دوستان من انگلیسیش رو مینویسم که سرچ و پیدا کردنش راحت تر باشه)

مناسب برای کودکان یکسال به بالا

این مجموعه عالیه!تلفیقی از کارتون، گرافیک و شعر! برای آموزش زبان انگلیسی میتونه گزینه خوبی باشه. دقیقا یه چیزی مثل mother guss club هستش منتهی شخصیتهاش افراد نیستن و کارتونی ان. شعرهاش هم یکیه، ولی چیزی که توجه من رو به این مجموعه جلب کرده اینه که ریتم شعر ها رو از حالت ساده ی همیشگی به یک سری ریتم های شادتر و تند تر تغییر داده و همین این مجموعه رو متمایز از بقیه کرده! ریتم آهنگ هاش (با وجود اینکه شعرهای درون هر دو مجموعه یکی هستن)تند تر و جذاب تره. پر از رنگ و جذابیته. من که خودم از لحاظ تجربه شخصی حرف های زیادی برای گفتن دارم:)کلا تماشاش برای اینجور بچه ها خالی از لطف نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این مشکل داشتم نمی دونستم کادو تولد چی بخریم برای بچه خواهرم یهو بسته کامل کارتون باب اسفنجی خ ...

عزیزم من این تاپیک رو برای معرفی کارتون های مفید ساختم!نه اینکه بخوام کادو بخرم. در مورد کارتون باب اسفنجی هم قبلا توضیح دادم. من ترجیحم اینه که باب اسفنجی زیاد نبینن. به خاطر بد آموزی و اینا

خداقوت

من واسه بچه یک و نیم ساله م، ویدیو کلیپ های supersimplelearning رو میذارم، و البته ترانه های mother goose club  رو.

خیی علاقه منده ، و از شبکه جم کید ساعت ۷:۳۰ تا۸صبح، برنامه های sing with me، رو ضبط میکنم تو فلش میریزم تا وقتی بیدار شد ببینه، و از همه این موارد بهتر، دوازده سی دی آموزشی brainy baby  رو براش خریدم، ریختم تو فلش ،از تلوزون پخش میکنم واسش.

2728

سلام.من برای دخترم کارتونهای انگلیسی مناسب سنش رو از کانال دکتر امینی خریداری میکنم.و خیلی عالی هستن و پیشرفت دخترم هم خوب بوده.ولی با نظر نازی جون که گفتند باید برای آموزش کلمات رو با بچه ها تکرار کنید و باهاشون کار کنید مخالفم

سلام.من برای دخترم کارتونهای انگلیسی مناسب سنش رو از کانال دکتر امینی خریداری میکنم.و خیلی عالی هستن ...

سلام عزیزم ممنون که نظرت رو گفتی! چرا؟ چرا مخالفی عزیزم! دلیلت رو بگو! بذار ما هم یاد بگیرید شاید من از شما بتونم واقعا یاد بگیرم. ممنون میشم دلیلت رو بگی

خداقوت من واسه بچه یک و نیم ساله م، ویدیو کلیپ های supersimplelearning رو میذارم، و البته ترانه های ...

بله من هم شبکه جم کیدز رو به جم جونیور ترجیح میدم به خاطر بدآموزی و اینها

2738
4 تا کارتون ایرانی هم این وسط بدید بچه ها تون ببینن!! برای تغییر ذائقه!!

دوست عزیز نظر شما محترمه. ولی کمی از لحن شما ناراحت شدم! لطفا آروم نظر بدید و صحبت کنید.با این لحن کنایه ای صحبت کردن در یک تاپیک عمومی اصلا درست نیست. دوست عزیز. هدف ما آنوزش زبان دوم به کودکمون هست. در ضمن شما کارتون ایرانی خوبی میشناسید؟ معرفی کن لطفا! بگو تا ما هم بتونیم استفاده ببریم. اگر کارتون ایرانی خوبی باشه من همیشه استقبال میکنم. مثلا خودم برای دخترم کارتون دیدی و بودی از فیلیمو میذارم! سرگرم کننده است براش. ولی امروزه اغلب کارتون های ایرانی دینی هستن و بحث دین و حجاب و نماز دارن. من فرد بی دین و ایمونی نیستم! ولی ترجیح میدم فعلا دین رو وارد مغز بچه ۲ سال و نیم، ۳ ساله ام نکنم. اگر کارتون ایرانی واقعا آموزنده یا سرگرم کننده میشناسید معرفی کنید.