2737
2739
عنوان

معرفی کارتون برای کودکان

21127 بازدید | 92 پست

سلام دوستان. هدف از ایجاد تاپیک این هستش که کارتون های آموزشی و سرگرمی که حتی  در بعضی مواقع باعث تقویت هوش و خلاقیت میشن معرفی کنیم. من خودم به واسطه شغلم زیاد با بچه ها در ارتباطم و اطلاعات زیادی دارم. ضمنن، خوشحال میشم از تجربیات شما هم استفاده کنم. بعدا انشالله درباره اسباب بازی و روش های پرورش خلاقیت(نه محصولات)و تغذیه و....تاپیک میزنیم.

راستی به تاپیک قبلیم هم سری بزنید درباره معرفی کتاب هستش

احتمالا خیلی ها دغدغه تربیت بچه هاشون رو دارن. که بخشی از تربیت با کارتون و مدیا صورت میگیره. کارتون مورد علاقه کودک شما چیه؟ چه شبکه های کارتونی به نظرتون مناسب بچه هاست. به تبادل نظر بپردازیم تا تجربه از هم کسب کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب منم تجربه خودم رو میگم:

کارتون های انگلیسی خیلی موثر هستن. مثلا مجموعه Mother guss club که هم اپلیکیشنش موجوده و هم تو یوتیوب. توی جم جونیور هم مدتی نشون میداد. با رقص و شادی همراهه و بچه رو تشویق میکنه که با شادی زبان یاد بگیره. من طبق تجربه روی بچه های ۱ و ۲ ساله خیلی جواب داده و قشنگ کلمات رو و شعر ها رو یاد میگیرن. 

2738
تاپیک به این خوبی اصلا کسی نمیاد تبادل نظر کنیم حالا تاپیکای تخیلی و داستان و خیانت تا ص ۱۰۰ میره جل ...

بله درست میفرمایید واقعا من دوست دارم که این تاپیک و از این دست تاپیک ها بیشتر بشه توی نی نی سایت و البته ادامه دار

خب منم تجربه خودم رو میگم: کارتون های انگلیسی خیلی موثر هستن. مثلا مجموعه Mother guss club که هم اپ ...

من هم سی دی انگلیسی برای پسرم میزارم مثل سوپر سیمپل و پپا و پوکویو و غيره ولی الان خیلی دنبال سی دی اموزشی فارسی بخصوص اعداد هستم و سی دی قرانی که برای بچه ۴ و نیم جذاب باشه

ترانه جون بله توی آپارت زیاد هستن. 

ولی پکیج هایی که توی جم جونیور تحت عنوان کودک  شاد و آموزش الفبا و اعداد به فروش میرسن هم شنیدم که خوبن. حقیقتش خودم تجربه شخصی ندارم ولی از اطرافیان شنیدم که راضی بودن برای بچه هاشون

2706