2737
2739
عنوان

عروسی

435 بازدید | 36 پست

سلام بچها من ۲۵ همین ماه عروسیمه باید چیکار کنم اصلا نمیدونم خیلیم ناراحتم چون دارم میرم شهر دیگه که هیچکسیو نداریم نه من نه شوهرم خیلی دلم گرفته کلی کار ریختا سرم ولی دلو دماغ ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخعي عزيزدلم

ذوق داشته باش

عروس شدن همين يباره ها

بعدا كلي غصه ميخوري كه ايكاش خوش ميگذروندم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2728
اخعي عزيزدلم ذوق داشته باش عروس شدن همين يباره ها بعدا كلي غصه ميخوري كه ايكاش خوش ميگذروندم

اخه چجوری از وقتی رفتم خونمو چیدم ناراحت تر شدم انگار تازه دارم باور می کنم که واقعا ک دارم میرم

اخه چجوری از وقتی رفتم خونمو چیدم ناراحت تر شدم انگار تازه دارم باور می کنم که واقعا ک دارم میرم

عاقبت به خیر باشی عروس خانم داری میری سرخونه زندگیت خیلی زود عادت میکنی 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
2740

منم رفتم غربت و كيلومتر ها از خونوادم دورم

كدوم شهر داري ميري عزيزم؟؟

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
سمنان داریم میریم

خونواده همسرت ام سمنان نيسن؟؟؟

خونه پدریم شاهرود بوده اما بخاطر کار همسر مجبوریم بریم 

چاره اي نيس عزيزم

دركت ميكنم

ان شاالله جور شه برگردين شهرتون

2706