2733
2734
عنوان

مامانایی که سر بچشون داد میزنن و کنترل ندارن بیایین...

| مشاهده متن کامل بحث + 20537 بازدید | 80 پست
ممنونم دوست عزیزمن دخرم یازده ماهشه واقعا آستانه صبرم خیلی پایین اومده چون دخترم کولیکی بود اونموقها ...

سخته واقعا بچه داری اما به این فک کن همش میگذره اون از جون خودته امیدش فقط تویی به این فکر کن ک بزرگ شد حاصل تلاشت یه دختر خوب و خانومه یه بچه با سلامت روانی فکرشم لذت بخشه مگه نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخته واقعا بچه داری اما به این فک کن همش میگذره اون از جون خودته امیدش فقط تویی به این فکر کن ک بزرگ ...

امروز ازشدت عصبانیت زدم زیره گریه ورفتم تواتاق خیلی اعصابم توفشاره اصلا استراحت ندارم خوابش خیلی سبکه یعنی اصلا وقته ازادی برای خودم ندارم 😳

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
امروز ازشدت عصبانیت زدم زیره گریه ورفتم تواتاق خیلی اعصابم توفشاره اصلا استراحت ندارم خوابش خیلی سبک ...

بزرگتر ک بشه خوابش بهتر میشه الان دخترم شب تا صب باید شید بخوره تا بیدار نشه از بس یه طرف میخوابم صبا خشک میشه بدنم ولی باید مدارا کرد دیگه

2731
بزرگتر ک بشه خوابش بهتر میشه الان دخترم شب تا صب باید شید بخوره تا بیدار نشه از بس یه طرف میخوابم صب ...

دخترمنم تا خوده صبح درحال شیرخوردنه صبحا رگای سینم دردمیگیره واقعا چه کنم بچه تابزرگ شه مادر داغون میشه

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
دخترمنم تا خوده صبح درحال شیرخوردنه صبحا رگای سینم دردمیگیره واقعا چه کنم بچه تابزرگ شه مادر داغون م ...

خیلی زودتر از اون ک فکر کنی میگذره من ۲۰ ماهگی پسرمو از شیر گرفتم بعد اون دیگه راحت تا صب میخوابه 

خیلی زودتر از اون ک فکر کنی میگذره من ۲۰ ماهگی پسرمو از شیر گرفتم بعد اون دیگه راحت تا صب میخوابه&nb ...

چه خوب 

2740
چکار کنم بچم حساب ببره ازم

تاپیک بالا رو بخون شاید به دردت بخوره ولی حرف شنوی با حساب بردن فرق داره حساب بردن موقتیه اما تو سعی کن با بچه هات خیلی خوب باشی ک با یه اخمت متوجه بشن چون داد ک بزنی هربار مجبوری صداتو بالاتر ببری

من فقط بازی با بچه واسم سخته بخاطر هین زود یه همبازی براش آوردم که باهم باشن  همبازی واسه بچه ...

سلام خوبی استاتر اتفاقی اومدم توتاپیکت خواستم بگم من دخترم یکسالشه اینقدرعذابم میده که بارهاشده زدم توصورتش یادستش یاپاش ...خیلی فشارزندگیمه رومه کم میارم گاهی ازهمه طرف ...خسته شدم حتی ازخودم 😔😔😔😔😔

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

عزیزم من تازه تایپک رو دیدم همه حرفاتوخوندم من خیلی عصبی ام البته من یه نامادری هستم دوتابچه مال شوهرم هستن خودم هم یکی دارم به منم هم کمک کن

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
بله عزیزم چه کمکی از دستم بر میاد

عزیزم من اخلاقم خوبه ولی اگه منو عصبانی کنن بخدا مثل یزید میشم خدایش تواین سه سال که ازدواج کردم خیلی منو اذیت کردن موقع ازدواج وقتی اومد خواستگاریم گفت دوتا بچه دارم پسرشو باخودش اورده بود ولی دخترشو نیاورده بود نگفت دخترم مریضه بعد که عقد کردیم اومدم سر زندگی بعد کم کم فهمیدم بچه اش مشکل ذهنی داره مخش تعطیله الان دختره 9 سالشه ولی باید همه کاراشو بکنم حتی نمیتونه تو دستشویی خودشو بشوره خلاصه بگم اصلا حرف منو گوش نمیده لجبازه منم وقتی عصبی میشم بدجور کتکش میزنم بعدش هم پشیمون میشم عذاب وجدان میگیرم خیلی حالم بده اعصابم خراب روحیه ام داغون از خدا دورشدم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2706