2737
2734
عنوان

مامانایی که سر بچشون داد میزنن و کنترل ندارن بیایین...

| مشاهده متن کامل بحث + 20606 بازدید | 80 پست
بخدا منم تفریح ندارم منم جایی نمیرم تازه منتقل شدیم تهران تو شهر غریبم هیچ کس و ندارم هیچ جارو بلد ن ...

اره والا کاش منم مث تو بودم گوشی دس گرفتن زیادمم بی تاثیر نیس .... انشاالله مشکل توام زودی حل شه خوش خوشبخت باشی عزیزم 

مامانه دوتا فسقلم🐰😍 اسم کاربریم انتخاب  کیبورده😀😕

من خیلی داد میزنم و عصبی میشم دخترم ۶ سالشه دم به دقیقه میپرسه تو منو دوس داری چقد؟ 

یا من دختر خوبی هستم؟ 

پسرم هم ۳ سالشه بین دو ابرو مو نگاه میکنه که عصبی ام یا نه؟ (اخه بین دو ابروم چروک میافته)

ولی همیشه داد نمیزنما ولی اگه عصبانی شم بد عصبانی میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من فقط بازی با بچه واسم سخته بخاطر هین زود یه همبازی براش آوردم که باهم باشن 

همبازی واسه بچه از نون واجبتره دنیای بچه بازیه اما الان بچه ها نه خواهر برادر دارن نه حیاط دارن نه تو کوچه امنع که برن طفلکا صب تا شب تو خونه های آپارتمانی کلافه میشن کلی مواد غذایی هورمونی بهشون میدیم که باعث انرژی کاذب میشه بعد میگیم بچمون بیش فعاله درکم نمیکنیم 

اینا رو باید بمن بگین، هم داد میزنم هم کتک میزنم بچمو، همشم تقصیر شوهر انترمه، از بس اذیتم میکنه روانی شدم،

زورم انگاری فقط به بچه میرسه

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄
من فقط بازی با بچه واسم سخته بخاطر هین زود یه همبازی براش آوردم که باهم باشن  همبازی واسه بچه ...

درسته...من نمیتونم براش همبازی بیارم ...میخوام بفرستمش مهد ولی نمیدونم میمونه یا نه

اینا رو باید بمن بگین، هم داد میزنم هم کتک میزنم بچمو، همشم تقصیر شوهر انترمه، از بس اذیتم میکنه روا ...

متاسفانه رفتار همسر خیلی مهمه میگن تربیت ده بخشه نه بخشش به عهده مادره یکیش به عهده پدر که از همش مهمتره اونم توجه کافی به مادره بهت حق میدم اما به این فک کن با این کارات فقط به دوتا موجود بیگناه ضربه میزنی شوهرم منم گاهی رو مخه حس بدی واقعا پیدا میکنم ک جای تشکر این کارارو میکنم اما از لج اون بدتر میرم به بچه هام میچسبم باهاشون سرمو گرم میکنم که م بچه آروم بگیره هم اون ببینه من ریلکسم و اون تنهاس بدتر حرص بخوره 

2740
درسته...من نمیتونم براش همبازی بیارم ...میخوام بفرستمش مهد ولی نمیدونم میمونه یا نه

حتما بفرستش دکتر هلاکویی خیلی تاکید داره تک بچه ها با همسناش وقت بگذرونه حتی میگه پول خرج کنید همبازی برا بچه بخرید حتما بفرستش مهد مطمعن باش میمونه البته اگه بالای سه ساله بفرس

متاسفانه رفتار همسر خیلی مهمه میگن تربیت ده بخشه نه بخشش به عهده مادره یکیش به عهده پدر که از همش مه ...

اره کاش تنها بودم، راحت ب بچم میرسیدم، الان واقعا خسته شدم و نمیتونم، دخترم یه سال و سه ماهشع و من اینهمه داد میزنم سرش و میزنمش

اره کاش تنها بودم، راحت ب بچم میرسیدم، الان واقعا خسته شدم و نمیتونم، دخترم یه سال و سه ماهشع و من ا ...

اگه الان میزنیش فردا که سه چهار سالش بشه فک میکنی با نقشه قبلی داره اذیتت میکنه خواهش میکنم خودتو کنترل کن از الان داری بهش یاد میدی که دنیا همینه دعواس سر لج داره اخلاقش بد میشه دیگه نمیتونی کنترل کنی

اگه الان میزنیش فردا که سه چهار سالش بشه فک میکنی با نقشه قبلی داره اذیتت میکنه خواهش میکنم خودتو کن ...

اعصابم خیلی ضعیف شده، امروز ک از صبح ساعت نه پاشده دیگه نخوابیده، همش اذیت، غروب دیگه کلافه شدم زدمش اینقد، الانم اعصابم خوزده، داره شیر میخوره و خوابه، اصلا میخوام پرتش کنم از سینم بکنمش، خستم خیلی

منم خیلی سر پسرم داد میزنم خداییش خیلی اذیتم میکنه بیش از حد شیطونی میکنه.اصلا گوش به حرف نمیده رو ا ...

بخدا پسر منم همینه شیطونی میکنه خیلی اوقات گوش نمیده اما من به کارای بدش معمولا اگه خیلی بد نباشه به کسی آسیب نزنه بی محلی میکنم که غر غر نکنم واسش عادی شه بگه مامانم که به همه چی گیر میده بیخیال مخصوصا تو خونه خودمون دیوار نقاشی میکنه کابینت بهم میزنه کتابامو میریزه بیرون غذا با کثیف کاری میخوره اما هیچی نمیگم ولی وقتی بریم جایی میگم اینجا خونه ما نیس وسایلا مال ما نیس بزار بریم خونه خودمون بعد فورا قانع میشه

2706