2737
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127264 بازدید | 2986 پست
سلام عزیزم خوبی شما باردار شدید با دی اف ای 38؟

سلام عزیزم.دی اف آی که شد ۸ با مصرف دارو ولی بقیه فاکتوراش خیلی تغییر نکرده و هنوز باردار نشدم

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
سلام عزیزم.دی اف آی که شد ۸ با مصرف دارو ولی بقیه فاکتوراش خیلی تغییر نکرده و هنوز باردار نشدم

برای میکرو اقدام نکردید؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
سلام گلم .من تازه اینجا اومدم . شما از خبرهای خوش اینجا میتونی لطف کنی برام بگی ؟

سلام گلم منم تا زمانی گروه فعال بود اینجا نبودم بعدا اومدم ...اما تاجایی که میدونم خود استار تر باردار شده بود.....وچند نفر دیگه هم باردارشدن واکثرا دی اف ای اومده پایین...شما مشکلتون دی اف ای هست؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
دوستان یعنی میشه ما هم یه روزی به آرزومون برسیم 

یعنی میشه؟سوال منم هست 

سلام بله من تازگی با iui باردار شدم و همسرم دارومصرف کرد و آزمایششو دوباره تو آزمایشگاه دیگه تکرارکر ...

به سلامتی گلم . ان شاء الله به سلامتی و دل خوش نی نی نازتو بغل کنی . شوهرتون رژیم خاصی هم رعایت کرد یا فقط مصرف دارو ؟ برای پایین آمدن dfi؟

مرسی از توضیحاتت . استارتر طبیعی باردار شده یا میکرو؟

میکرو ....من 28 سالمه ویکساله ازدواج کردم مورفو همسرم یک هست ودی اف ای 36که بعداز یکماه شد 27....قرار ایشالا بعدازعید برم میکرو

2706