2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126544 بازدید | 2986 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی گلم . ما با آی یو آی هم نتیجه میگیریم ان شاء الله؟

بستگی به مشکلتون داره ..به من گفتن فقط میکرو

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2728
2738
سلام بله من تازگی با iui باردار شدم و همسرم دارومصرف کرد و آزمایششو دوباره تو آزمایشگاه دیگه تکرارکر ...

سلام عزیزم. کوچولوت مبارکت باشه. پیش کدوم دکتر شوهرت رو بردی که دی اف ای پایین اومد ? منم مشهد هستم ولی دکتر خوب واسه مردها سراغ ندارم.لطف کن کمکم کن .. 

iui رو پیش دکتر خادم انجام دادی ?

سلام دوستان . خوبید؟ با وجود این ویروس منحوس چه میکنید؟ برنامه های ما هم عقب افتاده . نه میشه بیرون ...

سلام منم شوهرم براي ششمين ماه بود سينال اف استفاده ميكرد كه بعدش برم ميكرو كه كرونا تمام برنامه هام رو انداخت عقب تازه معلوم نيست اگر پايين اومده بود هم ديگه زمان از دستم رفته

سلام منم شوهرم براي ششمين ماه بود سينال اف استفاده ميكرد كه بعدش برم ميكرو كه كرونا تمام برنامه هام ...

سلام به روی ماهت  . خدا به همه ما صبر و امید عنایت فرماید.توکل برخدای مهربان . این نیز بگذرد