2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127011 بازدید | 2986 پست
وای خدای من شکرت...همش از صبح میگفتم کاش حداقل یک نفر تو این گروه بیاد بگه باردار شده خیلی خوشحال شد ...

از بچه هاي پايه گروه نبود

فقط يه بار اومد گفت كه اين مشكلو داشته و رفته پيش جنتي

اولين كسي بود كه تو اين گروه جنتي را معرفي كرد

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بلاخره فردا میرم پیش جنتی هر چی بگه میام خبر میدم بهتون.

خوب خدارا شكر

بهش بگو كي ميخواي بري تو سيكل

مثلا بگو دو ماه ديگه يا هر موقع خودت ميخواي اي وي اف كني

چون طبق اون خيلي بهتر نظر ميده

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2742
خوب خدارا شكر بهش بگو كي ميخواي بري تو سيكل مثلا بگو دو ماه ديگه يا هر موقع خودت ميخواي اي وي اف ك ...

شوهرم تا اخر تیر باید قرص الفا لیپوئیک رو بخوره قصدم اینه اگه انشالله تو این یک ماه اومد پایین مرداد برم تو سیکل

شوهرم تا اخر تیر باید قرص الفا لیپوئیک رو بخوره قصدم اینه اگه انشالله تو این یک ماه اومد پایین مرداد ...

منم ميخوام به جنتي بگم مرداد ميخوام برم تو سيكل

چون داروهاش چهل و پنج روزه است

راستي فقط ازمايش ابن سينا را قبول داره

و اگه اونجا از نداده باشين اصلا ويزيتتون نميكنه

منم ميخوام به جنتي بگم مرداد ميخوام برم تو سيكل چون داروهاش چهل و پنج روزه است راستي فقط ازمايش اب ...

ما اونجا ازمایش ندادیم تا بحال...به نظرت بگم شنبه بره اونجا ازمایش بده جوابش بیاد بد برم ؟ابن سینا چند روزه جواب میده؟

ما اونجا ازمایش ندادیم تا بحال...به نظرت بگم شنبه بره اونجا ازمایش بده جوابش بیاد بد برم ؟ابن سینا چ ...

اول بايد دكتر بنويسه

فردا ز بزن از ابن سينا نوبت بگير

براي دو سه هفته ديگه نوبت ميده

2738
دوستان یکی پیدا کردم با dfi 33 جواب گرفته میگه دکتر بهش گفته مشکلتون درمانی نداره و باید میکرو کنید ...

پس اين پنج شش نفري كه رفتن پيش جنتي و dfi اومده پايين چين،كه گفته درمان نداره😑🧐🤔

پس اين پنج شش نفري كه رفتن پيش جنتي و dfi اومده پايين چين،كه گفته درمان نداره😑🧐🤔

نمیدونم فکر کنم ایشون برا سال 95 96 اقدام کرده هنوز جواب چندتا سوالام نداده که حتی دکترش کی بوده

2706