2752
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127719 بازدید | 2986 پست

من همسرم تمووم اين موارد را رعايت كرد ولي نهايتا سه تا بالا پايين شد

و بين همون 20تا ٢٥ هميشه موند

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2731
من همسرم تمووم اين موارد را رعايت كرد ولي نهايتا سه تا بالا پايين شد و بين همون 20تا ٢٥ هميشه موند

خب پس من فکر میکنم مشکل شوهرای ما یه چیز دیگست غذا  و ویتامین نیس

البته گفتم حرارت بدن شوهرم خیلیه و بچه بوده تب شدید داشته😳😳

من هر چی زنگ میزنم ازمایشگاه ابن سینا جواب نمیدن🤔🤦‍♀️

ازمايشگاه نزن 

بزن اون شماره اصلي ابن سينا

بعد اون كه ميگه براي اولين بار را بگير

اپراتور كه ج داد بگو ميخوام dna اسپرم بدم هرچي ز ميزنم ج نميدن

تا خودش وصلت كنه

چون شماره داخليشونو كه ميگيري ج نميدن

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
ازمايشگاه نزن  بزن اون شماره اصلي ابن سينا بعد اون كه ميگه براي اولين بار را بگير اپراتور كه ...

زنگ زدم به همینی که گفتی گفت همه روزه میتونه بیاد انجام بده نیاز به نوبت نداره.

زنگ زدم به همینی که گفتی گفت همه روزه میتونه بیاد انجام بده نیاز به نوبت نداره.

وااااا بسم الله چقدر بيشعور

به من دو سه هفته پيش با كلي منت نوبت داد واسه هفته ديگه

البته گفتم ميخواد ازمايش dna اسپرم بده نه ازمايش معمولي

گفت حتما نسخه پزشك هم همراهتون باشه

وااااا بسم الله چقدر بيشعور به من دو سه هفته پيش با كلي منت نوبت داد واسه هفته ديگه البته گفتم ميخ ...

اره اخلاق هم ندارن درست جواب بدن منم گفتم آزمایش dfiاسپرم باید انجام بده گفت همه روزه میتونه بیاد...چی بگم والا حالا شنبه میره ببینیم انجام میدن میدم نزدیک خونمون یه دکتر آزمایش رو براش بنویسه.

نمیدونم چنده نه به جنین اهدایی فکر میکنم نه اوردن بچه از پرورشگاه.من خودم بیش تر از همسرم با اهدایی ...

سلام خانومم

من درد تو رو کشیدم . ولی الان مطلقه هم هستم. ببین من الان از خدام بود شوهر داشتم و همون جنین اهدایی میزاشتم و بچه داشتم و زندگی . البته من راضی بودم همون موقع . شوهرم کم آورد و منو طلاق داد. راستش بعد چند بار ivf افسرده شده بودم . داغون میکنه این هورمون ها بدنت رو. اگر سه بار بیشتره ivf کردی و دکتر هم گفته و dfi و مورفو اونجوریه. ... بدنت و جوانی ات را تلف نکن. برو اسپرم اهدایی . شوهرت قبول نداره جنین هم خوبه . به خدا یه بچه سالم هزاران بار بهتر از بچه ای که دست و دلت بلرزه مشکل دار خواهد شد . بچه مادر سر حال میخواد .

اره اخلاق هم ندارن درست جواب بدن منم گفتم آزمایش dfiاسپرم باید انجام بده گفت همه روزه میتونه بیاد... ...

ما اول بادکتر جنتی ویزیت شدیم شب رو تهران موندیم  فرداصبحش  رفتیم ابن سینا خیلی راحت قبول کرد و انجام دادیم اصلا نگفت باید نوبت بگیرید.

سلام خانومم من درد تو رو کشیدم . ولی الان مطلقه هم هستم. ببین من الان از خدام بود شوهر داشتم و همون ...

خداروشکر همسر وزندگی خیلی خیلی خوبی دارم تا حالا ۱ساعت هم باهم قهر نبودیم.همسرم فهمیده و مهربون هست خدارو هزاران بار شکر میکنم که همچین مردی قسمتم شده اگه بهم فرزند بده که چه بهتر زندگیم شیرین تر میشه اگه هم نده راضی هستم حتما قسمتم نیست.اسپرم اهدایی که کلا مشکل شرعی داره ولی حتی به جنین هم فکر نمیکنم.

2706