2733
2739
عنوان

دلزدگی از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 4075 بازدید | 48 پست
فکر کن خیلی ها حسرت بچه دار شدن دارند اون وقت چی به ما گذشته که هنوز دنیا نیومده ارزوی مرگش رو داریم ...

میفهمم چی میگی همش میگم بعد بدنیااومدنت چی میشه اخه اصلاچرا خداتورو داد نمیفهمم خودش وضع زندگیمو می دید،میبینم همچین پدرمادری داره دلم کباب میشه واسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. توی یه ساختمونیم. پدر و مادرش دیدند داره چی کار می کنه ولی جلوش رو نگرفتند. پریشب باباش اومده ب ...

کارت با خانوادش درسته بهشون محل نزار اگر چیزی هم گفتن بگو چطور اون موقع شوهرم رو پر کردین و تو دعوا سکوت کردین، الانم بهتره سکوت کنین چون همون جور که شما منو دوست ندارین منم شما رو دیگه دوست ندارم. شوهرت حق نداشت بخاطر یه در باز نکردن دعوا کنه. ولی حالا کاریه که شده. خیلی سخت نگیر. کم کم رابطت رو با شوهرت خوب کن. سعی کن انقدر صدای خنده خودت و شوهرت بلند باشه همیشه تا به گوش خانواده شوهرت برسه و از حسودی بترکن. و کم کم به شوهرت بفهمون که قید خانوادش رو زدی.  و اگر هم بخوای رابطه داشته باشی خیلی کم و کاملا رسمی خواهد بود. و شوهرت نباید توقع داشته باشه مثل قبل با خانوادش باشی و حتی تلفن بهشون بزنی یا راهشون بدی تو خونه

وای شما خیلی باحالین  خوشبخت باشین

هر دومون از قهر متنفریم 

دعوامون که میشه نمیتونیم بعدش واسه هم قیافه بگیریم 

کارمون خیلی خنده داره 

دعوا می کنیم بعد صبح با لبخند به هم صبح بخیر میگیم نکنه باهم قهر کرده باشیم 

هم من استرس دارم هم اون 

حتی راجع به دعوایی که کردیم حرف هم نمیزنیم 

فقط احتمالا یه گوشه ای از ذهنمون ازش درس میگیریم که دیگه اون اتفاق نیافته چون سر یه موضوع تا بحال دوبار دعوا نکردیم 

2731

ميدونيد من از يه چيزي خيلي حرص ميخورم.پسرا تا وقتي که مجرد هستن مامانشون هيچ کاري بهشون نداره هي ميگه کي زن ميگيري بري تا کي بايد ما تورو جمع کنيم بعد تا زن ميگيرن عزيز ميشن مامانشون ميگه ديدي عروس اومد پسرمو جمع کرد برد و ازمون دورش کرد.خب بابا پسراتونو زن نديد تا ما زنا هم راحت باشيم

عزیزم سخت نگیر و از لج مادر شوهرت حسابی به خودت برس و خود سرحال نشون بده و با شوهرت برو بیرون یه خرید کوچولو کن مثلا برای بچت چیزی بخر 

واقعا خرید تو روحیه تاثیر داره.

تازه طلبکار هم هست. برادرم مهاجرت کرد اروپا ولی حتی نیومد باهاش خداحافظی کنه. در حالی که برادرم هیچ نقشی در دعوای ما نداشت و همیشه رابطه توبی باهاش داشت. تصمیم گرفتم با کل خانواده اش قطع رابطه کنم

این چیست که چون دلهره افتاده به جانم * حال همه خوب است من اما نگرانم 
2740

دوست عزیز ، شوهر من یه مثال خوب همیشه میزنه برای این موضوع که شما الان شباهت داری به یه آدمی که یه کیسه صد کیلویی از آشغال رو روی دوشش گرفته و با خودش اینور و اونور میبره و تمام مدت به خودش آسیب میزنه نه به دیگران و تا موقعی که این کیسه آشغال رو زمین نزاره اوضاعش بدتر میشه که بهتر نمیشه بنظرم شمام باید بیخیال بشی و به خودت و اون بچه ی توی راهیت آسیب نزنی 

فکر کن خیلی ها حسرت بچه دار شدن دارند اون وقت چی به ما گذشته که هنوز دنیا نیومده ارزوی مرگش رو داریم ...

دوستم ترو خدا اون جوری نگو 

تو تنها پناه اون بچه ای مادرشی 

نزدیک ترین کسی بهش 

دلسوز ترین فرد به اون موجود تویی 

بخدا بچه احساس تورو هم درک میکنه 

بچه ها تروخدا وقتی چیزی تو دلتون اذیتتون میکنه با آرامش سر یه فرصت مناسب با شوهرتون مطرحش کنین 

اگه انسان باشه  و درک داشته باشه میفهمه اونم تلاش میکنه حلش کنه 

صحبت خیلی مشکلات رو حل میکنه 

عزیزم سخت نگیر و از لج مادر شوهرت حسابی به خودت برس و خود سرحال نشون بده و با شوهرت برو بیرون یه خری ...

خیلی خرید کردیم. بعد از اون دعوا مبل و سرویس تخت و کمد بچه و کلی وسایل خریدیم ولی من کاملا بی حس بودم. خودش می فهمه دیگه ادم سابق نیستم

ببین اینکه دخالت نکردن بهترین لطفو درحق تو کردن،،کاش خانواده شوهر منم بفهمن حق ندارن بین رابطه منو ش ...

در مواقع عادی روزی هزار دفعه صداش می کنند. ۱۲ شب ۴ صبح وقت و بی وقت کار داشته باشتد در خونه ما هستند ولی اون روز نه. انگار لذت می بردند

خیلی خرید کردیم. بعد از اون دعوا مبل و سرویس تخت و کمد بچه و کلی وسایل خریدیم ولی من کاملا بی حس بود ...

بنظر من کاملااااا حق داری 

من تو همچین مواقعی راحت نمیبخشم ولی من دیگه تنها نیستم مادر یه بچم پس باید قوی باشم شمام قوی باش 

بخند اهنگ بزتر صداشو زیاد کن برقص بزار بفهمن قوی تر از دیروزی💪

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
خیلی خرید کردیم. بعد از اون دعوا مبل و سرویس تخت و کمد بچه و کلی وسایل خریدیم ولی من کاملا بی حس بود ...

عزیزم به خودت و بچت رحم کن.

چندتا صلوات بفرس تا دلت آروم بشه.

بخدا فقط خودت اذیت میشی ....

2706