2410
2553
عنوان

دلزدگی از همسر

3967 بازدید | 48 پست

حدود یک ماه پیش سر یه مسئله کوچیک شوهرم یه دعوای خیلی بد راه انداخت چون مادرش به دروغ پرش کرده بود که ما در زدیم ولی زنت در رو باز نکرده. بعد زنگ زد به مادرم بیا دخترت و جهازش رو ببر و کلی تهمت و حرف زشت زد. چون باردارم خانواده ام گفتند بهتره زندگیت رو باهاش ادامه بدی. از اون روز هزار دفعه عذرخواهی کرده و سعی می کنه کارش رو توجیه کنه و محبت کنه ولی من واقعا سرد شدم. خیلی حرف نمی زنم و فقط حرف هاش رو تایید می کنم و به زور لبخند می زنم. همش دلم می خواد یه بلایی یا سر بچه بیاد که راحت تر ازش جدا بشم یا خودم یه اتفاقی برام بیفته. شدیدا هم بی اشتهایی عصبی گرفتم. ایشالا هیچ کس جای من نباشه. شما جای من بودید چه کار می کردید؟

این چیست که چون دلهره افتاده به جانم * حال همه خوب است من اما نگرانم 

ما دعواهاي بدتر داشتيم تحمل كرديم عيب نداره عزيزم وقتي داره جبران ميكنه يعني پشيمونه از ته قلبت ببخشش تا ب ارامش برسي ني نيت گناه داره

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم مردا همه همینن طرفدارمادر 

من موندم چرامیان دخترمردم وبدبخت میکنن...شمام دیگ بارداری بیخیال شو بفکربچه توشکمت باش ..خیلیاارزوی مادرشدن دارند اون طفلک چ تقصیری داره 

طلاق همه چیزوبدترمیکنه 

80درصدمردای ایرانی همینن

بارانم تمام دنیامییییییبی  

وای عزیزم

نکن این کارو با خودتون

حداقل به خاطر بچتون

مردا وقتی عصبی میشن خیلی حرفا میزنن.خودت داری میگی مامانش پرش کرده بود

فکرو خیال الکی نکن گلم

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2714

ما زنها یه ایرادی که داریم بعد دعوا هزار بار حرف شوهرمون رو میاریم تو ذهنمون و تنفرمون ازشدن بیشتر میشه ولط اونها به راحتی فراموش میکنن

منم یه حرفایی شنیدم که هر وقت یادش می افتم بی اختیار بلند بلند گریه میکنم ولی بعد یادم میادم که خودمم چه حه حرفای بدی بهش زدم و اون فراموش کرده

سعی کن یادت نیاد حرفاش میدونم سخته ولی شدنیه

خدانکنه بلایی سر بچت بیاد اینجوری نگو خدا قهرش میگیره

ایشاالله بچت با دلخوش میاد بغلت و زندگیت هر روز بهتر از دیروز میشه

خدایا خیلی بزرگی،همیشه هوامو داشته باش

به نظرم فعلا همین جوری پیش برو 

بعدم بارداری عزیزم باهاش صحبت کن یعنی که چه تو بارداری این همه فشار عصبی تحمل میکنی این سری رفتی به دکترت بگو بهش توضیح بده چه عواقبی داره

گلم هزار بار ما سر همین مساله دعوامون شده سخت نگیر گذشت کن به اون طفل معصومت رحم کن

یه جا زندگی میکنین  با مادر شوهرت؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

اصلا دست خودم نیست. خیلی دلسرد شدم. از ساعت ۴ بیدارم ولی نمی تونم از تخت پا شم. نمی تونم خونه رو تمیز کنم هیچ کاری نمی تونم بکنم. مثل یه جنازه شدم

اصلا دست خودم نیست. خیلی دلسرد شدم. از ساعت ۴ بیدارم ولی نمی تونم از تخت پا شم. نمی تونم خونه رو تمی ...

بگو یه مدت خونه مامانم میخوام باشم   بگو میخوام استراحت کنم 

فکرم راحت باشه برای خودم و بچه بهتره 

یذره کلاس بذار ازش دور شو‌  البته دیگه زیاد سخت نگیر 

درست میشه زمان میبره  

گلم هزار بار ما سر همین مساله دعوامون شده سخت نگیر گذشت کن به اون طفل معصومت رحم کن یه جا زندگی میک ...

بله. توی یه ساختمونیم. پدر و مادرش دیدند داره چی کار می کنه ولی جلوش رو نگرفتند. پریشب باباش اومده بود خونمون مثلا احوال من رو بپرسه من سریع رفتم حموم. هی نشست تا من بیام بیرون ولی من ۲ ساعت تو حموم موندم

2706