2737
2734
عنوان

از پوشاک گرفتن پسرم

143 بازدید | 15 پست

پسرم دو سال ونه ماهشههر روشی رو امتحان کردم ولی یاد نمی گیره که جیش کنه تا پوشاکش نکنم جیش نمی کنه حتی اگه ساعت ها طول بکشه خیلی باهوشه ولی نمی دونم چرا همکاری نمی کنه وقتی میریم دستشویی ب من میگه مامان جیش کن ولی خودش اصلا حاضر نیست جیش کن

دخترم تو همین سن دوسه روزه گرفتم براحتی پسرا شیطونن اذیت میکنن

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم بزار یکم بزرگتر شه پسر دختر خالم سه سالشه داره از پوشک میگیرش میگه فقط یه بار جیش کرده ..عقلش میرسه ..سه ماه هم سه ماهه بزار سه سالش بشه به نظرم..یا اگه مطمئنی الان میخوای بگیریش دیگه قاطع بلش و ادامه بده تا یاد بگیره

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷

پوشکش نکن بذار همینجوری بگرده وقتی خیلی بهش فشار بیاد عادت میکنه بگه دستشویی دارم..فوقش اینه که یه بار خودشو خیس کنه ولی یاد میگیره..اگه مدام پوشک بشه دیگه دستشویی نمیره..رو در دستشویی شکلات بچسبون بگو هر کی توی دستشویی جیش کنه جایزه داره

خدایا راضیم به رضای تو
2738
ولی آب و آبمیوه بهش میدم که مجبور شه جیش کنه ولی اصلا انگار نه انگار

زوده .فعلا بیخیال شو.بچت اماده نیست

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2706