2733
2739
عنوان

یه سر به تاپیکهای رستا زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1544 بازدید | 24 پست

دخترای خوشکل رو زود می برن. 

اونا بی که می گن زود ازدواج کردن ، اولین چیزی که به ذهن من میاد اینه که دختر ناز و خوشگلی بوده .

انشالله همه خوشبخت بشن ، چه زود یا دیر ازدواج کردن تصمیم خودشونه.

استارتر

منم دیرم از این بی ادبیا

واقعا جای تاسف داره هنچین زنی که نمیتونه جلو خودشو بگیره بخواد بچه تربیت کنه

از همه زشت تر هم یکی تاپیک زده بود در مورد رستا و بقیه..😑😑😑

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقچه جان چند سالتونه؟🙈

من 20سالمه عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم تازه درباره ش تاپیک زده یک کاربر معروف و خیلی ها هم در کمال تاسف رفتن تو اون تاپیک و همگی باهم ...

شعور به معروفیت نیست گلم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
شعور به معروفیت نیست گلم 

بله میدونم؛ اگر دقت کرده باشی باتاکید اینو گفتم چون به اصطلاح معروفها! با قوانین سایت آشنان وانگهی غیبت و تهمت در هر صورتیکه گناه محسوب میشه و چقدر زشته ی عده خانم ۲۰/۳۰ ساله جمع شدن طفلکو خیلی مسخره کردن😥

همون رستای ک فهمیدن همون ثمینه یا همون ثمینی ک فهمیدن همون رستاس

نه بابا اون ساریتا بود

2738