2737
2739
عنوان

باید ها و نباید های دوره نامزدی(اگه برگردین به دوره نامزدیتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 4470 بازدید | 131 پست
خیلی خجالتی بودم سوارم شدن کاش یکم پر رو تر بودمو اهمیت نمیدادم بهشون جواب هر متلکشونو میدادم

منم خجالتیم

تیکه میندازن سکوت میکنم

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ثابت کرده ؛ روز اول طوری باید عمل کرد ، ک تا روز آخر  بشه ادامش داد ! در عین احترام، ...

چرا اخه شب نباید موند ،3 ماهه نامزد کردم تا به حال نموندم خونشون ولی دوست دارم یه بار امتحان کنم 😐

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2728

دوست داشتم انقدر مستقل میبودم که اصلا ازدواج نمیکردم که الان پشیمون باشم....اما حیف که خانوادم اصلا نمیزاشتن تکون بخورم و تو 17 سالگی هم شوهر کردم که از خونه فرار کنم والا هروز دعوا و بحث...

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
خداروشکر یک شبم خونشون نخوابیدم زیاد باهاشون در ارتباط نبودم ولی شب و روز  روز و شب مسیج بازی ...

چرا نباید بریم زیاد عزیزم من به خاطر نامزدم زیاد سر میزنم نمیتونم بگم نریم یعنی الان کار اشتباهی میکنم اینم بگم خیلی با هم مشکل نداریم🤔

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2740
چه صحنه خنده داری بوده!!!من بودم ذره ای گریم نمیومد...زور میزدم یه قطره شاید

من هر بار میرم تشیع جنازه با خودم جعبه دستمال کاغذی میبرم 

کلا ابریزش بینی و چشمم زیاده تو دوران مدرسه هروقت سرما میخوردم جعبه دستمال میبردم 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
چرا اخه شب نباید موند ،3 ماهه نامزد کردم تا به حال نموندم خونشون ولی دوست دارم یه بار امتحان کنم 😐

وجهه تون بیشتر حفظ میشه

حریم ها  بیشتر رعایت میشه

حرف و حدیث  درباره این موضوع، پیش نمیاد !

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
ای بابا...چه نفعی میبرن اخه از این کارااااا اونقد بدم میاد از این جور زنا 

حسادت یکی نیس بگه یه نگاه به خودت بنداز بعد برامن حسادت کن 

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

منم هفته ای یبار میرفتم اونم یه وعده به زور شوهرم با مامانشم فقط سلام خوبی نه چیز دیگه ای ولی خیلی براش سالادو غذا درست کردم کوفتش بشه کاش اونقدر ظرف نمیشستم اصلا کاش همون دوباری که خواستم بهم بزنم بهم میزدم

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
آخی عزیزم چقد بی چشم و رو ولی تیکه آخر عالی بود ایول ب همسرت

اخه شوهرم دید چقدر جون کندم‌. چقدر تلاش کردم ولی خودش گفت خواهرم گربه صفت.ولش کن.

بخدا چه پیامهایی به شوهرم میداد ازمن بد میگفت همون موقع که داشتم کف خونش میسابیدم😭😭😭

فقط خدا جوابش بده. متولد ۷۱ ام هست.سنش زیاد نی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706