2737
2739
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495846 بازدید | 367 پست
سلام بچه ها.........من از اول این ماه که قصد بارداری داشتم شروع کردم به خوندن قران و دعا.........با این گفته های شما حتما ادامه میدم....الان هفته 6 بارداری هستم...خدا هم کمک کنه و امید بده.....خدایا به امید تو........
سلام
واییییییییییییییی من نوشته شهره رو که خوندم یجوری شدم
منم اهل نماز و اینها نیستم خیلی سعی میکنم که انجام بدم ولی نمیتونم از بس مامان شوشو و خواهرش در این ضمینه دخالت کردن یجوری شدم درواقع همیشه منو نجس میدونن در صوررتیکه اینجوری نیست من همیشه موقع حمام لاکم رو پاک میکنم و بعد از حمام و غسل اولین کارم لاک زدن هستش اونها که نمیدنن حالا بماند

الانم ماهه ششم رو دارم تموم میکنم ولی نمیدونم چجوری نماز بخونم چون در حالت ایستاده در توانم نیستش و نشسته هم بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام
هر کسی در این ایام ( حاملگی ) کوتاهی کنه از دستش رفته . اینقده بیماریها و مشکلات هست که با هیچ سونویی مشخص نمی شه و فقط بعد تولد نی نی خودشو نشون میده حالا چه تضمینی هست که بچه های ما از تمام این مشکلات بر حذر باشن نمی دونم
تنها راهشو با دعا می تونم بگم تضمین می شن . خدا رحممون کنه و نی نی هامونو برامون سالم نگه داره . والا من که تو دوران بارداری با توجه به اینکه اطلاعات بیماریم کم نیست همش می ترسیدم تا اینکه تمام کابوسها و مشکلات با دعای مستمر ختم به خیر شد . از ممن گفتن . خوندن دعاها ضرر نداره کم خوندن یا نخوندنش پشیمونی می یاره
از خودم هم نمی گم . اطرافیانم اونایی که خوندن و اونایی که توجه نداشتن بچه هاشون کاملا با هم متفاوت تر شدن . بعضیاشون اینقده نی نی های ناز و خواستنی دارن بعضیهای دیگه نا آروم و خونه خراب کن که مامانه می گه تموم دنیا رو بدن دیگه بجه نمی خوام .....
البته فقط خوندن دعا نیست بلکه چیزای مهم دیگه مثل رزق حلال هم هست که به نظر من این خیییییییییییییییلللللللی مهمه.
موفق باشید همراه با داشتن نی نی های صالح و سالم آمین
2728
سلام سلام
من دیشب خواب خیلی بد دیدم هنوز تو شوک هستم خدایااااااااااااااا

خواب دیدم زلزله اومده اینقدر خونه رو لرزوند که من شروع کرده بودم به گریه کردن و وقتی دیدم تموم نمیشه شروع کردم به توبه کردن و به خدا میگفتم از این به بعد نمازم رو میخونم و فلان ....
از همه دوستان ممنون . نظرات همه تان کمک بزرگی است بر وجدان های خاموش.
منم قول میدم از همین الان شروع کنم - اول از همه موزیکی را که داشتم گوش میکردم را قطع کردم و در هر فرصت کوتاهی که دارم از آیات زیبای خداوندی استفاده میکنم . از همتون ممنون
خدا به همه ما نی نی های سالم و صالح بده دوستای عزیزم . نی نی من گاهی خیل تکون میخوره و راستش گاهی خیلی کلافه م میکنه از این به یعد سوره توحید رو میخونم براش . چقدر هم من این سوره رو دوست دارم . شکر خدا که راههای ساده ای واسه معجزه ها بزرگ قرار داده .
2738
سلام من در ماه 6 هستم
من با توجه به مواردی که شنیدم این کارها را انجام میدهد
سوره های یس و واقعه و والعصر و یک حزب از قرآن برای ختم کامل ، دعاهای عهد و زیارت عاشورا ، 140 مرتبه صلوات و 100 مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه را هر روز میخونم

شبها قبل از اینکه بخوابم دستم را روی شکمم میذارم و آیت الکرسی را میخونم

گاهی سوره یوسف را برای زیبایی، سوره محمد را برای خوش اخلاق شدن بچه و حدیث کسا برای سلامتی و زایمان راحت میخونم

و وقتی هم که دلم میگیره قرآن را باز میکنم و روی سینه ام میذارم خیلی آروم میشم

من آدم خیلی مومنی نیستم ولی با توجه به شرایطی که دارم و استرس زیادی که دارن همه بهم وارد میکنن میبینم این تنها کارهاییه که میتونم برای خودم و نی نی آرامش ایجاد کنم

التماس دعا
سلام
من تازه وارد این تایپیک جالب شدم.
مرسی از همه شما مامان های خوب
من هنوز مامان نشدم. اما الان حدود 2 ماه که اقدام کردیم. من و همسرم عاشق دختر هستیم.
البته این مطلب و جایی خوندم که اگه بعد از نزدیکی 7 بار سوره قدر رو بخونی و برای جنسیت جنین نیت کنی انشاءا..
جواب میده. کسی از شما مامانای عزیز راه حل یا عای خاصی دیگه ای نمی دونه
؟؟
مامانایی که کوچولوهاتون دخمله شما چکار انجام داداین؟؟؟
رنگین کمان پاداش کسی است که تا آخرین قطره زیر باران می ماند.
من تا ماه 6 بارداری به خاطر ویار شدید و تهوع نمی تونستم اونجور که باید دعا و مناجات کنم اما با هر سختی شده روزی چند آیه می خوندم و هر روز با گوشیم سوره ی واقعه رو گوش می دادم الان که تو 8 ماهگی ام یه احساس پاکی نسبت به پسرم دارم
گاهی که مشکل برام پیش میاد با تمام وجود خدا را به روح پاک پسرم قسم میدم ....
با تمام وجود می گم خدایا بحق متین ام... به حق متین ام..........
باورتون نمیشه !
متین با دستهای کوچولوش چه گره های بزرگی و از زندگی مون باز کرده...
خدا را به خاطر داشتنش هزااااااااااااااااااااااااااااار بار شکر.
دعای نیمه شبی دفع صد بلا بکند...
منم با مامان گلی جون موافقم
زمان بارداری ختم قرآن کردم و نمازم را ترک نکردم حتی زمانی که دیگه نمی تونستم خم شم یه میز جلوم گذاشته بودم و رو اون جانماز پهن کرده بودم. روزی تا اونجایی که می تونستم دستم رو روی شکمم می زاشتم و سوره والعصر می خوندم. روی خرما آیه الکرسی می خوندم و می خوردم و الان که پسر دو ماهمو می بینم که شبها خدا رو شکر راحت می خوابه و از روز اول اصلا جیغ نزده و همیشه بهم لبخند می زنه می فهمم که دعا واقعا روی جنین تاثیر داره. اما از وقتی که زایمان کردم نماز نخوندم و خودم شرمنده خدا هستم. برام دعا کنید که شیطون رو از وجودم دور کنم و تنبلی رو بزارم کنار و نماز بخونم.
اینم عکسهای نینیم که تو سایتش گذاشتم نظرهاتون رو بدید
www.ninigooloo1389.blogfa.com
2706