2733
2734
عنوان

یکی از لذت بخش ترین تاپیک های نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپيك هاي بي بي چك مثبت هم حس خوبي داره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
منم قبلیا و بعدیاشونو میخونم چون خودمم مشکل نازایی دارم انگیزه میگیرم

این چندروز که فقط دارم دنبال اونایی میگردم که با اچ سی جی باردار شدن بعضیارو که میخونم مطمئنم این ماه جواب میگیرم بعضیارم که میخونم به کل نا امید میشم....واسه همین امروز بعد ۱۶ روز هنوز دو دلم بی بی چک بزنم

💖
آره خیلی،دیشب که بهم پی ام داد از ذوقم بالا پایین میپریدم پسرم بامن همراهی میکرد😅

عزیزم😂😂😂😂 همه یه طرف پسرت یه طرف 😂😂😂

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2740
مخصوصا اونایی که عکس دارن😍

آرههه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
این چندروز که فقط دارم دنبال اونایی میگردم که با اچ سی جی باردار شدن بعضیارو که میخونم مطمئنم این ما ...

انشاالله که مثبته عزیزم از امام رضا بخواه عیدیتو بده

پسرم همه دنیام 😘💋💕

فکر میکردم فقط من اینجوری ام!!!!چه تفاهمی

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

ببخشید حرفم بی ربطه اما من سه چهار سال خواننده خاموش بودم عضو نبودم یکی بود که هنوزم بهش فکر میکنم که عاقبتش چیشد اگه کسی بدونه و بگه خوشحالم میکنه اسمش کویین بود یه دخترم داشت متاسفانه همسرشو از دست داده بود فکر کنم در اثر بیماری و از نظر روحی خیلی داغون بود انگار یه برهه مواد مصرف کرده بود و ترک کرده بود ....بعد اومد گفت عاشق شدم اما عاشق کسی که نمیشه بهش برسم و ...اخرم نفهمیدم چیشد ازدواج مجدد کرد یا نه 😞

آدم روحیه میگیره من چون مشکلات نازایی دارم خیلی اینا رو سرچ میکنم

بیا این تاپیک رو کامل بخون

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1890809&slug=هر-کی-حاجت-سخت-داره-بیاد-بریم-گدایی-در-خونه-امام-حسین-با-چله-زیارت-عاشورا-به-طری&postId=65034562

خدایا شکرت 
2706