2410
2553

یه چیزی سرچ میکنم مربوط به بارداری و... یا یکی تاخیر پریود داشته یکی ب.ب.چکش منفی شده یکی ناامیده تاریخ تاپیکا مال قبل ۹۲ اینا میشه بعد امضای اکثرشون اینه که پسر/دختر عزیزم فلان روز به دنیا اومد کلی ذوق میکنم 

پسرم همه دنیام 😘💋💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من دیروز با سرچ اسم خودم کاربری اولم رو یافتم با ثبت نام سال ۹۴

سه تا تاپیک داشتم راجع به این‌که خدا من چرا زایمان نمی کنم پس 😂

یادش به خیر... چقدر زود میگذره

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
2714
دوسه تا از کاربرا هستن بیماری سخت داستن‌وقنی میزنی خوب شدن و بچه دارشدن یا ازدواج کردن ایناهم خوبن

آدم روحیه میگیره من چون مشکلات نازایی دارم خیلی اینا رو سرچ میکنم

پسرم همه دنیام 😘💋💕

منم یه مدت خوراکم فقط تاپیکهای جامع و چند هزارصفحه ای سقط مکرری ها و اوناییکه اساسا مشکل ژنتیک داشتن بود. بعد دونه دونه پروفایلا رو باز میکردم میدیدم درمورد کالسکه یا پوشک تاپیک زده کلی ذوق میکردم و امیدوار میشدم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خواهر شوهرمنم ۱۰ سال بود منتظر بود خداروشکر بیبی چکش مثبت شده خیلی خوشحالم خدا قسمت همه منتظرا بکنه

ووووای چقدر ذوق داره بعداز این همه سال خدابهش ببخشه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706