2752
2734
عنوان

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3545 بازدید | 111 پست
عزیزم منم مثل شما امروز بی بی چکم مثبت شددرکمال ناباوری😢خیلی خوشحالم و استرس دارم ایشالا برای جفتمو ...

مبارکت باشه ان شا الله که سلامت باشن همین

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیروز وقتم بود نشدم 

مبارک باشه عزیزم 

برا منم دعا کن 

دوتا سقط و خارج رحم داشتم یک لوله بیشتر ندارم 

برام دعا کن اگه باردار شدم برام بمونه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
تو نت سرچ کنی رمان راز ققنوس میاد گلم خوشالم که قابل خوندن دونستین

مرسی عزیزم😘

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
مبارک باشه عزیزم  برا منم دعا کن  دوتا سقط و خارج رحم داشتم یک لوله بیشتر ندارم  ب ...

ان شا الله دلت شاد باشه گلم امیدوار باش

منم دومین ماه باردارشدم اصلا باورم نمیشه تنبلی دارم.فردا از میدم

شوهرم نمیذاره برم ازمایش چون قبلا سقط داشتم میگه بری باز استرس میگیری زوده ..

ان شا الله براتون خیر باشه

شوهرم نمیذاره برم ازمایش چون قبلا سقط داشتم میگه بری باز استرس میگیری زوده .. ان شا الله براتون خیر ...

عزیزم منم سقط داشتم ولی چون بی بی پرنگه میخوام برم از .ایشالا برای شماهم خیر باشه.چندسیکلت بی بی زدی؟

عزیزم منم سقط داشتم ولی چون بی بی پرنگه میخوام برم از .ایشالا برای شماهم خیر باشه.چندسیکلت بی بی زدی ...

دیرور وقتم بود نشدم امروز غروب زدم هاله انداخت شب زدم پررنگ تر شده

ایشالا خیره .منم خیلی نگرانم برای فردا 😔

نگران نباش اصلاااا فکرای خوب کن منفی فکر کردن خیلی تاثیر داره.

من این ماه کلومفین هم خوردم 

نگران نباش اصلاااا فکرای خوب کن منفی فکر کردن خیلی تاثیر داره. من این ماه کلومفین هم خوردم 

کلو هم خیلی خوبه برا تنبلی زودتر نتیجه میده.من دارو نخوردم میخواستم ماه دیگه برم دکتر بگم دارو بده 😂😂😂😂

2706