2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 😊یک‌ماه و خوردی پیش اینجور شدم  دوبار اینجور شدم دیگ الان س هفتس نشدم

چجوزی شدی٠  ؟دارو نمیخوری

مگر می شود تو باشی و عشق چنین رنگ پریده و غمگین زیر پیراهن من قوز کرده باشد؟..🌹👌
2738
چجوزی شدی٠  ؟دارو نمیخوری

تنگی نفس 

سنگینی قفسه سینه

تپش قلب 

بی حسی انگشت کوچیکم انگشت حلقم 

حس مرگ 

حس سکته قلبی 

مرتب باید راه میرفتم و پامو تکون میدادم ک حس کنم زندم 

گریه میکردم 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
چجوزی شدی٠  ؟دارو نمیخوری

ن 

سعی میکنم اون لحظه نفس بکشم تو هوای ازاد بزنم‌بیرون خونه راه میرم 

یا قران‌میخونم و صلوات‌میفرستم 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
تنگی نفس  سنگینی قفسه سینه تپش قلب  بی حسی انگشت کوچیکم انگشت حلقم  حس مرگ  ...

وای نه من اینجوری نیستم . دارو میخوری؟ 

مگر می شود تو باشی و عشق چنین رنگ پریده و غمگین زیر پیراهن من قوز کرده باشد؟..🌹👌
من

من به خاطر شغلم اینطوری شدم اضطراب تو بدنم مونده بود و خوب نمیشدم نمیتونستم نفس بکشم تپش قلب شدید احساس میکردم الان میمیرم تو دهنم مزه خون میومد نمیتونستم رانندگی کنم حتی نمیتونستم سرنشین یه ماشین در حال حرکت باشم فکرای بد از تنها موندن تو خونه میترسیدم ۱ هفته کامل شبا نخوابیدم چون میترسیدم خفه بشم بمیرم و .........

اما اما اما رفتم دکتر و روانکاو و تو ۱ماه پیش رفت خوبی داشتم درمان رو جدی ادامه دادم مدیتیشن کردم فکرای بد رو از ذهنم انداختم دور به خدا توکل کردم و الان آذر ماه میشه ۱ سال که خوب خوب شدم دکتر اعصاب و روانم قرص خوابمو قطع کرد و تموم قرصای دیگه ام رو اصلنم وابسته نشدم الان فقط ونلافلاکسین ۳۷.۵ میخورم که اونم از آذر باید کامل قطع کنم 

فقط از خواهر کوچیکت به تو نصیحت رابطه ات با خدارو قوی کن ورزش کن تو خونه برقص با آهنگ شاد استرس رو دور کن از خودت سیگ،ار  و ال،کل و کافئین مخصوصآ قهوه و نوشابه های انرژی زا رو به کل از زندگیت حذف کن

2706