2733
2734
عنوان

بیاید عتراف کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 57 پست

من ن خواهر شوهرم ن جاری دارم ن مادر شوهرم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

من نه جاری هستم 

ن خپاهرشوهر

ولی دخترخالمو قراره بگیریم برا داداشم

عاشقشم

از الان استرسشو دارم۷-۸تمن کنار بزارم برا عقد سرویس براش بخرم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهر نسبتا خوبی بودم..اما بدیهام از سر بچگی بود

زنداداش خوبی هستم چون هیچ وقت ناراحتشون نکردم

عروسه خوبی بودم تا اینکه مادرشوهرم پاشو از گلیمش دراز تر کرد که منم دیگه خوب بودنو واسش کنار گذاشتم 

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2728

من در قالب عروس بودن هیچی کم نذاشتم هزاران بار خودشون اعتراف کردن 

در قالب جاری بودن هم خیلی دستم بی نمک بود هرچیییییی لطف کردم انگار برای دیوار بوده 

در قالب خواهرشوهر بودن هم زنداداشمم خودش میگه یکی از بهترین خواهرشوهرامی

به 

چه از خودم تعریف کردم خخخ

ولی حقیقت بود

2738
خواهر شوهر نسبتا خوبی بودم..اما بدیهام از سر بچگی بود زنداداش خوبی هستم چون هیچ وقت ناراحتشون نکردم ...

اینو یادم رفت

جاری فوق العاده ای هستم چون جاریم فوق العادس

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

من فقط عروسم

یه داداش و یه برادر شوهر دارم هر دو مجرد و نمیخوان زن بگیرن پس من نه جاری و نه خواهر شوهر نمیشم خداراشکر

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

من اعتراف میکنم در مقام خواهرشوهرزمانی که مجرد بودم ازرو ندونستن چندبارحرفهایی زدم و از وقتی متاهل شدم همیشه خودمومیذارم جای عروسهامون و بازاعتراف میکنم چندین باربه خاطر همون حرفها ازشون معذرت خواهی کردم که بچه بودم و نا آگاه 

ازاون طرف هم سعی کردم ببینم خودمون چطور عروسی دوست داریم برای خانواده شوهرهم همونجوری بودم نمیدونم تاکجاموفق بودم 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

ولی در قالب عروس هستم

ازم دلخورن زیاد بهشون سر نمیزنم بااینکه طبقه بالاشونیم

ولی من کلا اخلاقم اینه زیاد نمیجوشم

احترام ولی زیاد میزارم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706