2737
2739
عنوان

بیاید عتراف کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 57 پست
خواهر شوهرمو کتک زدم😎

واااا😲

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من جاری خواهرشوهر و مادرشوهر نیستم

فقط عروسم

تنها کاری که کردم و باعث شده حرص بخورن اینه که به حرفشون گوش ندادم

مثلا مادرشوهر گفته این روسری رو دیگه سرت نکن محل ندادم.

روز اول عید گفت برو ی مانتو رنگی بخر گوش نکردم.

کلا هر کاری که بهش ربطی نداشته باشه و دخالت کنه کار خودمو میکنم

بخاطر همین پشت سرم مدام به شوهرم میگه لجبازه

مثلا تو عروسی مختلط به من میگه بدون حجاب باش ولی من اهمیت ندادم به حرفش

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
یعنی هیچ کاری نکردی که حساسشون کنی ؟ حتی ناخواسته؟ 

من فقط خوب بودن و سادگی رو بوسیدم گذاشتم کنار😉

ولی جاریم همیشه برنامه داره،همش میگه باید فکر کنم چطوری جزش بدم😰

بعد به من میگه برو ببین خوب سوزوندمش🙈

وقتی مادرشوهرم از دستش میناله

میفهمم که آره بوی سوختگی میاد😅

به هیج کدوم از درجات نرسیدم هنوز😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740
خواهر شوهر و اینا نیستی ؟؟

اگه بد بودن بلد بوديم كه همونجا جوابشونو ميداديم خنك ميشد دلمون

ديگه از سوزش زياد نميومديم تاپيك بزنيم زر زر كنيم😜

بله خانوم اونايي كه جسارت دارن حقشونو ميگيرن نميان تاپيك بزنن

من اعتراف میکنم که از عروسامون خوشم نمیاد ولی خدا شاهده به اندازه سر سوزن تو زندگیشون دخالت نکردم واگه زمانی داداشام از زناشون گله کنن ما طرف عروسیم و تشویقش میکنیم بحرف زنشون باشن که زندگیشون گرم شه

من جاری خواهرشوهر و مادرشوهر نیستم فقط عروسم تنها کاری که کردم و باعث شده حرص بخورن اینه که به حرف ...

تو منی یا من توام😂

منم سفت و سخت رو حجابم وایسادم،مادرشوهرم حرص میخوره

بذارید بهتر منظورمو برسونم. من و خواهرم یه برادر کوچکتر از خودمون داریم، خودمونم شخصیتا آدمای زود جوش و مهربونی هستیم. الان برادرم با یه دختر خانمی آشنا شده که ایشونو برای آشنایی اول آورد منزل ما و ما هم کلی تحویلش گرفتیم. اونم دوباره فرداش اومد برامون کادو آورد و ما هم گفتیم ایشالا زودتر بشه مراسم بگیریم و ما هم خوشحالیم که عروسمون بشی. یه مدت گذشت گفتیم بذار پدر و مادرت رضایت بدن و یکم رفت و آمدا محدودتر بشه که پدرت هم اذنش باشه.  و بعدا دلخوری پیش نیاد. اینم گفت باشه ولی باز اومد. هی اومد. سر زده اومد. آرامشمونو گرفته بود. بعد چون من و خواهرم محجبه ایم، از در که میومد چادر میذاشت . اخیرا هم شروع کرده به تیکه پرونی. مثلا گفتم میشه دستبندی که برام آوردی یکم گشاد تر کنیش برام میترسم تو دستم پاره بشه، برگشته میگه مگه میخوای زنجیر پاره کنی؟ هر هر میخنده. میتونیم جوابشو بدیم ولی نمیدیم.
یا مثلا اینجا که میان بیش از اندازه عزیزدلم و فدات بشم و ... میگه با اینکه هنوز نامحرمن. (ما گفتیم اذن پدرت بیاد هرکار خواستی کن)
یا مثلا یه اداهایی در میاره که من روسری سرم میذارم و اینا برام مهمه. ولی تو عکسشون میبینیم دست در دست همن و فیلم میان.
ما دوست داریم باهاش دوست باشیم و بعدا باهاش کلی خوش بگذرونیم ولی اون خودش داره شروع میکنه. انگار یاد گرفته هر عروس و خواهر شوهری باید تیکه بار هم کنن و اینا 

2706