2733
2739
عنوان

بیاید عتراف کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 57 پست
من مادرشوهرمو اذیت میکردم وقتی پیششون بودم .آخه خیلی خسیس بود وقتی شار ژ نداشتم نمیذاشت با گوشیش زنگ ...

وا مگه مادرشوهرتون خرج شما رو میداد؟؟؟

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهر ک نشدم هنوز

خانواده همسرم و جاریم هم ادمای بدی نیستن

کلا کاری نداریم ب هم

اما اگه پاش برسه اصلا بلد نیستم بدجنسی کنم

فوقش فقط غر میزنم ب شوهر بیچاره م 

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله
2731
وا مگه مادرشوهرتون خرج شما رو میداد؟؟؟

نه بخدا شوهرم همه چی میخرید .فقط بعضی موقع ک اونا یه چیزی میخریدن میرفت قایمش میکرد و زنگ میزد شوهرم میگفت مثلا رب نداریم بگیر.بعدش ب پدر شوهر میگفتم کلی دعواش میکرد

....

من با خانواده شوهرم عالیم اونام واقعا خوبن از خانوادم بیشتر کنارشون لذت میبرم، اوایل برام سخت بود تحمل رفتاراشون چون جدید بود بعدش دیگه نم نم راحت شدیم و الان همش باهم شوخی حرف هرچیم بینمون بشه بهم راحت میگیم ازین ناراحتم بحثم میکنیم یساعت بعد خوب میشیم، مادرشوهرم هم هرچی ناراحتش کنه بهم میگه و مشگلو حل میکنه، بهترین راه برای خوب بودن بدی های همو به هم گفتنه تا تصحیح کنیم نه اینکه پشت سرش بگیم

بذارید بهتر منظورمو برسونم. من و خواهرم یه برادر کوچکتر از خودمون داریم، خودمونم شخصیتا آدمای زود جو ...

اینجور میخواین عروس بیارید😞😞

عروس باید سنگین باشه این چیه

نه به داره نه به باره

......

2740
اینجور میخواین عروس بیارید😞😞 عروس باید سنگین باشه این چیه نه به داره نه به باره ......

میخوام بگم اینجوری بعضی عروسا خراب کاری میکنن
الان اگر از خود همین خانم بپرسیم، میگه اول بسم الله براشون کادو بردم، ولی رفت و آمد منو محدود کردن. دوران آشناییمو کوفتم کردن. بهم روی خوش نشون ندادن رفتم خونشون
ولی نمیگه ما نگران اینیم که فردا خانواده ش بگن شما چرا دختر غریبه رو راه دادین که با هم باشن  

من درقالب خواهرشوهری تا زمان مجردیم بعضی وقتا میدونم خواسته یا ناخواسته یه حرفهایی زدم که باعث ناراحتی زن داداشم شدم ولی یعدازدواجم جاهامون عوض شد اون مرتب تیکه میپرونه و....

درقالب عروس میگن که خوبی که ازحدبگذرد تادان خیال بدکند خانواده شوهرم واقعا اذیتم کردن از پدرشوهر گرفته تامادرشوهروخواهرشوهر وبرادرشوهر واز همه بدتز عمه وخاله ....شوهر،

درقالب جاری سعی کردم کاری به کسی نداشته باشم بایکی ازجاذیام خوبیم باهم اونیکی هم که خودش باهمه بده ودرشرف طلاقه و خیلی حرف دروغ پشتم گفت وحرفای منو به یه صورت دیگه انتقال داد که هیچوقت یادم نمیره،

ولی درکل اونقدری که ازخانواده شوهرکشیدم یه صد هزارمش به عنوان خواهرشوهرنبودم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

این خانومی که میگم پاشده با داداشم رفتن حلقه ست خریدن ... باز ما هیچی نگفتیم گفتیم ببین خونوادت اگه موافق نباشن همه این کارا کشکه ها... متولد 75 هست ولی مارو خنده خنده میخوره   . نمیدونم چرا. همون اول گفتم ما خواهر شوهر بازی بلد نیستیم میخوایم خونوادمون با حضورت بزرگ شه کلی باهم روزای خوب داشته باشیم اما انگار تو برنامه ریزیشه :||| گارد داره