2737
2734

من خلاصه میگم یه مادر شوهر دارم که خیلی خیلی اذیتم می کنه

اوایل ازدواج یکی دوبار بهم تهمت زد و من و همسرمو انداخت به جون هم و عروسیمو بهم زد و باعث شد بچمو سقط کنم و بعدم انقدر از نظر روحی آزارم داد که الان به خاطر استرس زیاد مریض شدم و دارم دارو مصرف می کنم و مشکل دارم واسه بارداری و سقط مکرر دارم

مادر شوهرم هر وقت از دست کسی ناراحت می شد به من زنگ می زد الو رو نگفته بد و بیراه و ناسزا می گفت و بعدم قطع می کرد و خلاصه دیوار من کوتاه بود منم جرات نداشتم چیزی بگم پیش شوهرم گریه زاری می گرد و دروغ می گفت و مینداختش به جون من

منم ناچار بودم بهش زنگ بزنم هر روز چون شوهرم ازم‌می خواست تا اینکه یه بار اتفاقی روز خونه بود و مامانش زنگ زد با من باز الکی دعوا کرد و قطع کرد صدای گوشیم بلند بود شوهرم شنید و فهمید راست میگم و باهاش دعوا کرده بود انگار اما به روی من نیاورد

چند وقت بود من باهاش تماس می گرفتم جوابمو نمی داد منم به شوهرم چیزی نگفتم تا اینکه ازم پرسید از مامان خبر داری گفتم تماس گرفتم جواب نمیدن گفت حتما نبوده بهش میسا رو نشون دادن باورش شد و دیگه ازم نخواست دو ماهی به مامانش زنگ بزنم و تو این مدت خیلی خیلی خیلی رابطه مون بهتر شد

چند روز پیش رفته بودیم بعد از یک سال خونه پدریم واسه سه روز اینم بگم گه کل عید به خاطر مامان جونش مسافرت نرفتیم چون تنها بود و حسودیش می شد و حس سفر رفتنم نداشت خودش که باهامون بیاد

روز آخر که بر می گشتیم به شوهرم زنگ زد من پیشش بودم شوهرم گفت مامانه گفتم بده حالشونو بپرسم سلام کردم جوابمو نداد بعدم با کلی عصبانیت با شوهرم دعوا کرد که چرا بی خبر رفتین و ...

)صدای دادش می اومد😐)

دیشب شوهرم گفت زنگ بزن به مامانم حالشو بپرس من حرف تو حرف آوردم و خودمو زدم به نشنیدن و بعدم رفتم تو اتاق و خلاصه بی جواب موند

به نظرتون بهش بگم من تماس نمی گیرم؟ بگم بهم بی احترامی شده این مدت؟ به نظرتون سیاست پدارانه ترین کار چیه؟ اینم بگم مادر شوهرم خیلی آب زیر کاهه خودشو به مظلومیت می زنه همیشه جلو همه همه میگن چقدر زن خوبیه فقط عروساش می دونن چه مار خوش خط و خالیه

خودمم قبل عقد فکر می کردم خیلی مهربونه چون خیلی زبون باز و دو روه و راحت دروغ میگه و قسم می خوره

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به همسرت تو یه موقعیت خوب بگو عزیزم احترام من احترام توئه اگه کسی منو کوچیک کنه در واقع تو رو هم برده زیر سوال 

من اصلا قصدم بی احترامی نیست میشه خواهش کنم ازم توقع نداشته باشی که زنگ بزنم و خبر بگیرم؟ مامانت هم خوشش نمیاد از این کار 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

به شوهرت بگو باشه عزیزم بهش زنگ میزنم مادرت مثل مادر خودمه بعد زنگ نزن یا بگو زدم جواب نداد یا ماهی ی بار زنگ بزن اکه هم اعتراض کرد مادرش بکو زنگ زدم جواب ندادید

فقط فقط بدی هاش رو جلو شوهرت نگو قطعا حق رو ب مادرش میده و با تو همراه نمیشه

2738
بايد بشي يكي بدتر از مادرشوهرت خودت رو به مريضي بزن هر وقت توهين كرد اصلا سقط هات رو بندازگردنش.

اصلا خبر نداره اونا رو بهش نگفتیم

چون به هیچ کس نگفتم باردار شدنمو الانم تا ۵ یا ۶ ماه نشه اگه خدا بخواد نمیگم واسم حرف درست می کنن اذیتم می کنن اونقدر وجدان ندارن که بگن تقصیر ماست میگن عیب و اشکال از توه

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

اصلا تو این مساله دنبال سیاست خاصی نباش. راحت و مستقیم به همسرت بگو به مادرت زنگ نمیزنم. مرگ یک بار ، شیون یک بار. چه دلیلی داره به همچین آدمی زنگ بزنی و حالشو بپرسی. یا وقتی تو ماشین ، زنگ زد نباید میگفتی گوشیو بده حالشو بپرسم. روتو برمیگردوندی سمت شیشه. 

یعنی برام مهم نیست و نمیخوام چیزی ازش بشنوم.

اصلا خبر نداره اونا رو بهش نگفتیم چون به هیچ کس نگفتم باردار شدنمو الانم تا ۵ یا ۶ ماه نشه اگه خدا ...

اوه باید بگم با این مادرشوهر حسود باردار شدنت و بفهمه تیکت می کنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
به همسرت تو یه موقعیت خوب بگو عزیزم احترام من احترام توئه اگه کسی منو کوچیک کنه در واقع تو رو هم برد ...

قبلا بهش می گفتم دعوا می کرد می گفت وظیفه توه بی احترامی کنن من حودم جواب میدم ولی اینا بی احترامی نمی کنن

پیش شوهرم قربون صدقه میرن وقتی نیست اذیت می کنن

منم بهش گفتم هروقت میریم پیش من باش با ماپانت هیچ وقت تنهام نذار

دستت در نکنه که خلاصه گفتی😆

آخه خیلی بیشتره🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

به شوهرت بگو باشه عزیزم بهش زنگ میزنم مادرت مثل مادر خودمه بعد زنگ نزن یا بگو زدم جواب نداد یا ماهی ...

آخه یه بار زنگ می زنه من نباشم یا آنتن نده گوشیم نمیگه آنتن نداشت میگه ده بار زنگ زدم زنت رجکت کرد رد تماس داد اما صد بارم بزنم نباشه و یا بر نداره میگه زنگ نزده به من !

آخه یه بار زنگ می زنه من نباشم یا آنتن نده گوشیم نمیگه آنتن نداشت میگه ده بار زنگ زدم زنت رجکت کرد ر ...

دیگه ب حرف هاش اهمیت نده ب شوهرتم بگو من راستش رو میگم دلیلی نداره دروغ بگم جواب مادرتو ندادم . 

بعدشم بیخیالش شو اینقدر واست مهم نباشه ک چی میگه حالا

2706