2752
2734
همش تقصیر اون نیست تقصیر شوهرته اینجور که میگی پشتت نیس

جلوی خودم نه نیست ولی می دونم وقتی نیستم ازم دفاع می کنه جاریم گفته بود بهم یه بار با حسادت

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

خب پس اگه این بار همسرم ازم خواست به مامانش زنگ بزنم بهش میگم دلخوریامو بعدم میگم اون روز تو ماشین جلوی خودت جوابمو ندادن منم دیگه تماس نمی گیرم تحمل آدم حدی داره، من کلی تماس گرفتم جواب ندادن لابد دوست ندارن خب چرا خودمو سبک کنم تو زنگ بزن از تو احوالشون رو می پرسم. اگه من و تو به خودمون احترام نذاریم بقیه هیچ وقت احتراممون رو نگه نمیدارن

اگه گفت منم به پدر تو زنگ نمی زنم میگم خب اون دیگه تصمیمش با خودته اگه دوست نداشتی یا بهت بی احترامی شد نزن

منم اجازه نمیدم کسی بهت بی احترامی کنه و ازت انتظاری ندارم ولی پدر من همیشه تورو مثل پسراش دوست داشته و همیشه با آقا اسمتو صدا کرده برعکس مامان شما

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب دوباره وسط شوخی و خنده بهم گفت با مامانم تماس بگیر همینا رو بهش گفتم خنده رو لبش ماسید و اولش ناراحت شد بعدش گفت هر کاری فکر می کنی درسته انجام بده اما کل شب عبوس شده بود و کلا زیر و رو شد رفتارش

امروزم پا شدم صبحانه آماده کردم الکی چند تا گیر داد و بدون صبحانه رفت سر کار منم امروز نرفتم سر کار

به نظرتون من خودمو بگیرم اون بد اخلاقی می کنه یا مهربون بمونم و نازشو بکشم؟!