2733
2739

من دو بار انتقالم منفی میشه..میخام برم آزمایش ژنتیک و ایمنی و انعقادی..کجاها انجام میشه و هزینه ش چقدر میشه

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

دو ماه پیش خودم طبیعی باردار شدم چون خیلی زود از بی بی چک استفاده میکنم میفهمم ..بتام تا 35 رفت ولی پریود شدم..برای این انتقالم هم بی بی چک با هاله داشتم چند روز ولی آزمایش منفی شد دیروز با بتا یک...حالا فهمیدم که تا مرحله لانه گزینی جنین برام پیش میره بتا یکم بالا میره بعد رشد جنین متوقف میشه..واسه همین میگم برم آزمایش ژنتیک بدم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی این آزمایش ها رو انجام نداده؟؟هزینه ش چقدر میشه من یک چها تومنی کنار گذاشته بودم که منفی شدم دوباره شروع کنم ولی اول این آزمایش ها رو بدم بهتره

فکر کنم تو ابوذر سر نبش یه کوچه سمت راست هست از طرف احمد اباد که داخل ابوذر بشی دقیق نمیدونم ابوذر ...

من مرکز ارمغان میرم تو همون ابوذره فکر کنم منظرتون همین جاست 

2738
آزمایشهای ایمنی و انعقادی هم باید بدی

آره خودم شک دارم به ایمنی چون خیلی کم سرمامیخورم

یه سر برو دکتر تیمورزادگان

تو این موارد خیلی مهارت داره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊